Avengers: Infinity War آخرین قسمت برای برخی از قهرمانان دنیای سینماتیک مارول است

5 تیر 1396 - 19:00

طرفداران پروپاقرص دنیای سینماتیک مارول (MCU)، باید برای این واقعیت که همه‌ی قهرمان‌ها از Avengers: Infinity War (انتقام جویان: نبرد بی‌نهایت) جان سالم به‌ در نخواهند برد، آماده شوند. از آنجا که تانوس (Thanos) در آخر انتقام جویان دزدیده شد، مخاطبان منتظر‌‌ند ببیند وقتی او با قدرتمند‌ترین قهرمان زمین برخورد می‌کند چه اتفاقی خواهد افتاد.او برای بدست‌آوردن تمام آن شش سنگ بی‌نهایت، تنها قهرمانان زمین را به مبارزه با تایتان (Titan) دیوانه نمی‌کشاند، بلکه تقریبا تمام قهرمان‌های MCU در این مبارزه دستی خواهند داشت.

بخاطر اینکه MCU برای چنین لحظاتی ساخته شده‌است و به لطف قدرت مبارزه‌طلبی بسیار‌ زیاد قهرمانان آن، هواداران باید بدانند که Infinity War (جنگ بینهایت) پایان کار بعضی شخصیت ها (و به طبع بازیگران) در MCU خواهد بود. با توجه به اینکه کوین فیج (Kevin Feige) آنرا تایید کرده است، این موضوع می‌تواند برای عده‌ای ناراحت کننده‌تر نیز باشد. در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

فیج (Feige) با جوبلو (JoBlo) که بخشی از مطبوعات فیلم Spide-Man: Homecoming (مردعنکبوتی: بازگشت به خانه) است صحبت کرد و از فیج درباره‌ی ظهور مرد‌عنکبوتی در جنگ بینهایت و مسایلی که در دست انجام است، پرسید. هنگامی که جوبلو داشت مستقیما در مورد اینکه آیا قسمت بعدی آخرین قسمت برای برخی از قهرمانان MCU است، می‌پرسید، فیج به طور خلاصه اما قطعی گفت: “بله”. اما وقتی منحصرا در مورد اینکه آیا آنها برای دو شخصیت بزرگ فیلم یعنی مرد آهنی با بازی (Robert Downey Jr) «رابرت داونی جونیور» و کاپیتان آمریکا با بازی (Chris Evans) «کریس اونز» بعد از انتقام‌جویان ۴ برنامه‌‎ای دارند یا خیر، فیج گفت:

“ما هنوز دو سال سخت کاری دیگر برای پایان دادن به این فیلم‌ها داریم، و بازیگران همچنان کار‌های بسیار زیادی برای انجام دادن دارند. پس تنها چیزی که ما به آن فکر می‌کنیم تکمیل کردن و تحویل دادن به موقع آنهاست.”

حرف‌های فیج چندان تعجب‌آور نیست. چرا که او هرگز رازی به بزرگی برنامه‌ریزی برای کشته‌شدن استیو راجرز (Steve Rogers) یا تونی استارک (Tony Stark) ویا هر دوی آنها را فاش نخواهد کرد. آنها بزرگ‌ترین نام‌ها در این جهان‌اند و در موضع برجسته‌ای قرار گرفته‌اند. از آنجایی که آنها اعضای قدیمی MCU بوده‌اند، آزادی بازیگران از این تعهدات و انتقال MCU به جهتی جدید با چهره‌هایی جدید کار حساسی خواهد بود. اما در نهایت برای مخاطبان هضم اینکه قهرمانان آنها به انتهای خط برسند سخت خواهد بود.

جدا از تونی و استیو، آشکار‌ترین کاندید برای نابود شدن در جنگ بینهایت، ویژن (Vision) «پل بتانی» (Paul Bettani) است. به این دلیل که یک سنگ در سرش گیر کرده است و تانوس (Thanos) باید آن‌را پاره کند تا بدستش بیاورد و قدرتش کامل شود. به غیر از او هاوکی (jeremy Renner) مدت زیادی است که در لیست افرادی قرار دارد که می‌میرند چون او تا به‌حال نقش برجسته‌ای در این زمینه ایفا نکرده است و شانس کمی برای دریافت یک فیلم انفرادی در آینده دارد.

در حالی که Infinity War وارد هفته‌های آخر فیلم‌برداری خودش می‌شود، باید دید که کدام شخصیت‌ها در آن مانده و کدامیک از آن خارج می‌شوند. از آنجاکه مرد مورچه‌ای (Ant Man)، وسپ (Wasp)، کاپیتان مارول (Captain Marvel)، مردعنکبوتی (Spider-Man)، دکتر استرنج (Doctor Strange) و ببر سیاه (Black Panther) تازه کارشان را در سفر به MCU آغاز کرده‌اند، باید در امان باشند. در عوض کسانی که مدت زیادی در فیلم بوده‌اند مثل انتقام جویان اصلی و شخصیت‌های ثانویه و پشتیبان، انتظار نمی‌رود در چنین فیلم‌هایی که در حال رفتن به جلو هستند قرار بگیرند. صرف‌نظر از اینکه چه کسانی می‌میرند و چه کسانی می‌مانند، این فیلم یک نقطه‌ی عطف در MCU خواهد بود.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • Matt Murdock گفت:

    برای خیلی از طرفدارا مرگ شخصیتای قدیمی دوست داشتنیه
    ولی من پایان خوبو برای این فیلم ترجیح میدم