کارگردان جان ویک فیلم Sandman Slim را می‌سازد

25 بهمن 1396 - 12:22

بدل‌کار سابق و کارگردان فعلی فیلم John Wick، چاد استالسکی (Chad Stahelski) فیلمی با اقتباس از رمان Sandman Slim، رمان فانتزی تحسین شده و پر فروش ریچارد کاردی (Richard Kardey) می‌سازد. در میان پروژه‌هایی که این فیلم‌ساز ژانر اکشن در آن‌ها حضور داشته، این فیلم می‌تواند فرنچایز جدیدی با محوریت شخصیت انتقام‌جو و عنصر جالب خشونت ماورایی باشد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

استالسکی ابتدا بدل‌کار و هماهنگ کننده کارهایی همچون The Matrix و The Crow بود‌. اما کارگردانی جان ویک به همراه دیوید لیچ (David Leitch) بود که استعداد او در فیلم‌برداری صحنه‌های اکشن با ابتکار و نوآوری واقعی را اثبات کرد. این مسئله باعث شد او به تنهایی برای کارگردانی سری دوم جان ویک برگزیده شود و حالا سری سوم و جدید این فیلم را می‌سازد. طی دو سال گذشته، او ریبوت Highlander و همچنین فیلم اقتباسی Kill or Be Killed را ساخت.

اکنون پایگاه خبری ددلاین گزارش داده که استالسکی سکان‌دار فیلم Sandman Slim خواهد بود که در صورت موفقیت به فرنچایز تبدیل می‌شود. اولین رمان Sandman Slim توسط کاردی در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و بعنوان یکی از بهترین رمان‌های فانتزی پارانرمال دهه گذشته توسط Barnes and Noble شناخته شد. تا کنون نُه رمان دیگر از آن به چاپ رسیده‌اند  که جدیدترین آن‌ها ژوئن ۲۰۱۷ منتشر شد‌ و دهمین رمان اواخر امسال چاپ می‌شود. استودیو ۸ حق ساخت فیلم این کتاب‌ها را در سال ۲۰۱۶ خریداری کرد و کری ویلیامسون (Kerry Williamson) روی فیلم‌نامه این فیلم کار می‌کند.

داستان این رمان درباره شخصیت جیمز استارک، Sandman Slim، است. استارک که کم حرف است و خیلی اجتماعی نیست با جادو به جهنم تبعید می‌شود. اما ۱۱ سال بعد و پس از مبارزه بی وقفه با اهریمن‌ها فرار کرده و آشوبگر ماورایی می‌شود که به دنبال انتقام از قاتل معشوقه‌اش است. برای همین سرگردان خیابان‌های لس آنجلس شده و با خون آشام‌ها و دیگر موجودات روبرو می‌شود.

برای آن دسته ار خوانندگانی که خیلی با داستان این رمان آشنایی ندارند باید بگوییم که طرح اصلی داستان شبیه دنیای خشن جان ویک است اما عناصر اهریمنی خیلی تاریک، شوخ طبعی پیچیده و وحشت کلاسیک دارد. در تئوری، استالسکی گزینه خیلی خوبی برای کارگردانی است و دیدن تعامل او با عناصر بسیار عالی رمان جالب است. بر خلاف حجم کاری فعلی او، این پروژه‌ای است که بیشتر در آینده نزدیک از آن خواهیم شنید.

منبع: screenrant

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.