فیلم جدید اسکارلت جوهانسون بازیگر Arrow را برای نقش‌آفرینی انتخاب کرده است

اخبار سینما و تلویزیون ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۳۴ ب.ظ

بااینکه فصل تابستان امسال آن‌طوری که باید در سینماها موفق نبود، به نظر می‌رسد تابستان سال آینده با کلی فیلم‌های غافلگیرکننده و مردم پسند همراه خواهیم بود. یکی از این فیلم‌های غافلگیرکننده می‌تواند Rock That Body فیلم جدید بازیگر مشهور سینما اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) باشد که او را بیشتر در نقش بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول می‌شناسیم. گویا عوامل این فیلم در حال جمع کردن شخصیت‌های قهرمان کامیک برای نقش‌آفرینی هستند چرا که بازیگر جدیدی که به تیم بازیگران اضافه شده، کسی نیست جز کولتون هینز (Colton Haynes) که در چشم طرفداران سریال Arrow با نام روی هارپر یا آرسنال شناخته می‌شود.

این خبر از طریق مجموعه Deadline به دست ما رسیده است که در آن می‌گوید هینز به این فیلم بزرگسالانه و مونث محور اضافه شده است. چند روز قبل تای برل (Ty Burrell) و دمی مور (Demi Moore) هم به عنوان بازیگران جدید فیلم معرفی شدند که در کنار اسکارلت جوهانسون و کولتون هینز لیست عوامل را درخشنده و امیدبخش می‌کند.

۶۵۳۲۳۵c6b15912f55463e5737a3e1c9b9e6b23e8

موضوع این فیلم در مورد جشن بچلور گروهی است که به یک جنجال و نزاع ختم می‌شود و به همین سبب شاید مهارت‌های رزمی کولتون به کار کارگردان فیلم بیاید! پس طرفداران دنیای کامیک بالاخره می‌توانند یکی از شخصیت‌های مارول (جوهانسون) را در برابر یکی از قهرمانان دی‌سی (کولتون) ببینند.

منبع: Cinemablend

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید