دیزنی فیلم برج وحشت را با بازی اسکارلت جوهانسون می سازد

24 June 2021 - 00:12

پس از تجربه موفق مجموعه انتقام جویان، اسکارلت جوهانسون قصد دارد تا همکاری خود با کمپانی دیزنی را با بازی و تهیه‌کنندگی فیلم برج وحشت، ادامه دهد.

کمپانی دیزنی قصد دارد یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری پارک محبوب خود را تبدیل به یک فیلم سینمایی کند و برای این کار، با اسکارت جوهانسون (Scarlett Johansson)، همکاری خواهد کرد.

فیلم سینمایی برج وحشت (Tower of Terror)، براساس یکی از وسایل محبوب پارک دیزنی‌لند (Disneyland Park) ساخته خواهد شد که در آن افراد سوار آسانسوری می‌شوند که ناگهان و با سرعت بسیار، از بالا به پایین رها می‌شود و سقوط می‌کند.

جوهانسون که با مجموعه انتقام جویان (The Avengers)، همکاری خود را با کمپانی دیزنی آغاز کرده بود، قرار است علاوه بر بازی در این فیلم، به عنوان تهیه‌کننده نیز در آن ایفای نقش کند.

فیلم بیوه سیاه (Black Widow)، که براساس شخصیت جوهانسون در مجموعه انتقام جویان ساخته شده است، آخرین همکاری وی با این کمپانی است و به نظر می‌رسد دو طرف از این همکاری کاملا راضی هستند و قصد ادامه همکاری با یکدیگر را دارند.

جاش کولی (Josh Cooley) که کارگردانی انیمیشن داستان اسباب‌بازی ۴ (Toy Story 4) را برعهده داشت و فیلم‌نامه انیمیشن درون و بیرون (Inside Out) را نوشته بود، وظیفه نویسندگی این اثر را برعهده گرفته است هرچند هنوز جزئیاتی از داستان این فیلم منتشر نشده است.

دیزنی پیش از این در سال ۱۹۹۷ یک فیلم تلویزیونی را براساس این وسیله بازی خود با بازی استیو گوتنبرگ (Steve Guttenberg‎) و کیریستن دانست (Kirsten Dunst) ساخته بود که آن فیلم داستان غیب شدن چند نفر در یک آسانسور پس از برخورد رعد و برق به آن را، روایت می‌کرد.

منبع: collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.