Transformers: The Last Knight شاه آرتور و نازی‌ها را نمایش خواهد داد!

دوران قرون وسطی، زمانی که شاه آرتور بر انگلستان حکومت می‌کرد، تنها دوره زمانی نخواهد بود که فیلم Transformers: The Last Knight «تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه» خارج از زمان حال، در آن جریان خواهد داشت. امروز مطلع شدیم که یکی از سکانس‌های فیلم‌برداری در کشور انگلستان، شامل دکوراسیونی مربوط به زمان نازی‌ها در جنگ جهانی دوم است. به دنبال این موضوع جنجال‌هایی به وجود آمده‌است، به این صورت که ساختمانی که با پرچم نازی‌ها پوشیده شده‌است، دقیقا همان ساختمانی است که نخست وزیر وقت انگلستان، وینستون چرچیل در آن به دنیا آمده‌است. این موضوع باعث خشم عده‌ای، از جمله سربازان قدیمی انگلستان شده‌است، ولی کارگردان فیلم مایکل بی (Michael Bay) به همه اطمینان داد که هیچکس کل ماجرا و تصویر بزرگ‌تر را نمی‌بیند برای همین هم نباید زیاد به آن اهمیت داد. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

در گفتگویی با برنامه BBC News، بی اطمینان داد که او کاری را انجام نمی‌دهد که در آن به سربازان گذشته بریتانیا بی‌احترامی شود، و همچنین اعلام کرد که اتفاقا در این فیلم، چرچیل جزو نقش‌های اصلی خواهد بود. او توضیح داد:

متاسفانه مردم مانند من به فیلم‌نامه دسترسی ندارند و نمی‌دانند که در واقع در این فیلم، وینستون چرچیل یک قهرمان است. مطمئناً چرچیل الان در حال لبخند زدن است. وقتی فیلم را ببینید متوجه خواهید شد.

۸۷۶۱۳۴۳۵۵۴۱d465f0a287a05d8b187d19bc394ba

چهارشنبه هفته گذشته، کارگردان و عوامل Transformers: The Last Knight یکی از محله‌های منطقه آکسفورد را مانند محدوده تحت اشغال نازی‌ها صحنه آرایی کردند، از پرچم های نصب شده بر روی ساختمان محل تولد چرچیل، کاخ بلن‌هایم، گرفته تا سیاهی لشکرهایی که مانند نیروی ویژه نازی‌ها SS لباس پوشیده‌اند و حتی حضور تانک پانزر در صحنه. باید اعتراف کرد که بی می‌توانست ساختمان بهتری را از محل تولد مردی انتخاب کند که در زمان جنگ جهانی دوم رهبری بریتانیا را بر عهده داشته‌است. بعید است که توضیحات او عصبانیت و نگرانی بسیاری را رفع کند، ولی صرفا از دیدگاه روند داستان، کنجکاویم بدانیم که چرچیل چه نقشی را در پنجمین دنباله Transformers خواهد داشت. همچنین گروه فیلم‌برداری پروژه در مرحله بعدی ساخت فیلم، یکشنبه به میدان رادکلیف در منطقه آکسفورد نقل مکان کردند.

با اینکه هنوز تایید نشده‌است، ولی به نظر بخشی از داستان Transformers: The Last Knight مربوط به اشغال موفق بریتانیا توسط نازی‌های است. اگر این موضوع واقعیت داشته‌باشد، به این نتیجه می‌رسیم که این صحنه‌ها حکم فلش‌بک را نخواهند داشت، چون می‌دانیم این واقعیت اتفاق نیافتاده است. آیا این موضوع مربوط به سفر در زمان خواهد بود یا تصویری خواهد بود از اینکه احتمال داشت در قرن گذشته چنین اتفاقاتی بیافتد؟ جواب هر چه که باشد، امکان دارد این موضوع را نیز توضیح دهد که چرا شاه آرتور به این داستان اضافه می‌شود. در رابطه با نقش وینستون چرچیل، اگر نازی‌ها توانسته‌اند کنترل کشور او را به دست بگیرند، امکان دارد او در راه دفاع از کشورش کشته شود یا کماکان در حال مبارزه با اشغال‌گران باشد چرا که مایکل بی از او به عنوان یک قهرمان در فیلم یاد کرده‌است. این موضوع چه ربطی به اتومبیل‌هایی دارد که تبدیل به رباط‌های عظیم‌الجثه می‌شوند؟ واقعا مشخص نیست.

این موضوع را زمانی خواهیم فهمید که Transformers: The Last Knight در تاریخ ۲ تیرماه ۱۳۹۶ راهی سینما شود.

منبع: CinemaBlend

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید