دنیل کریگ هنوز مشتاق به بازی در نقش جیمز باند است

یکی از پرطرفدارترین نقش‌های دنیای هالیوود متعلق به مامور ۰۰۷ یا جیمز باند است. این مامور مخفی بریتانیایی در ۵ دهه گذشته پرده نقره‌ای را با ماجراهای خود رنگ‌بندی کرده است و با توجه به چیزهایی که می‌بینیم فعلاً نباید انتظار پایان یافتن خط این فیلم‌ها را داشته باشیم. بعد از عرضه نسبتاً موفق Spectre به کارگردانی سم مندز، دنیل کریگ (جیمز باند فعلی!) در مورد اشتیاقش برای بازی در فیلم‌های جیمز باند صحبت‌های انجام داد و از همان موقع بود که در فضای مجازی همه به دنبال گزینه‌های مناسب برای جایگزینی او بودند!

بعضی‌ها می‌گویند که آیدریس البا یا حتی تام هیدلستون می‌تواند گزینه خوبی برای جایگزینی دنیل کریگ به عنوان جیمز باند بعدی باشد اما همه این‌ها شایعاتی بیش نیستند. حقیقت اینجاست که حداقل یک فیلم در آینده دنیای جیمز باند وجود دارد که در حال حاضر آن را با نام Bond 25 می‌شناسیم. بااینکه دنیل کریگ بعد از عرضه Spectre اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد در این نقش حضور داشته باشد، در جدیدترین صحبت‌های خود دقیقاً عکس این مسئله را به رسانه اعلام کرد و گفت حاضر است برای این فیلم باری دیگر کت و شلوار جیمز باند را برتن کند و مارتینی بنوشد و به مبارزه با دشمنان خود برود.

در جشنواره نیویورکر دنیل کریگ در مورد شغل و زندگی‌اش صحبت کرد و سپس به یکی از سوال‌های اساسی حضار رسید: اینکه آیا دوست دارد دوباره در نقش جیمز باند قرار بگیرد؟ اگر بیاد داشته باشید او قبلاً و بعد از پایان فیلم‌برداری Spectre اعلام کرد که حاضر است رگش را ببرد و دیگر در نقش جیمز باند نباشد! او در مورد این صحبت شفاف‌سازی انجام داد و گفت:

می‌گویند این‌گونه حرف‌ها از یاد نمی‌رود و واقعا هم این اتفاق افتاد. این مسئله برمی‌گشت به روزی که فیلم‌برداری Spectre به پایان رسید و من یک سال از خانه‌ام [و خانواده‌ام] دور بودم.

daniel-craig-as-james-bond-in-skyfall1

شاید حال حرف‌های دنیل کریگ منطقی به نظر برسد. Spectre عواملش را به مکزیکو، ایتالیا و مراکش برد. حال اگر همه کارهای فیزیکی که برای بازی این نقش احتیاج است را در نظر بگیرید به این نتیجه می‌رسید که بازی در نقش جیمز باند کار هر کسی نیست! دنیل کریگ در ادامه گفت که هنوز صحبتی در مورد فیلم بعدی صورت نگرفته است چرا که همه عوامل کمی خسته‌اند اما باز هم دوست دارد به جیمز باند برگردد:

تا آنجایی که من می‌دانم، بهترین شغل دنیا را دارم. تا وقتی که از آن لذت ببرم آن را انجام می‌دهم و اگر رهایش کنم مطمئناً دلم برای این نقش تنگ خواهد شد.

Spectre چهارمین فیلمی بود که دنیل کریگ را در نقش جیمز باند قرار می‌داد. قبل از این فیلم‌ با سه فیلم Casino Royale و Quantum of Solance و البته فیلم بسیار موفق Skyfall همراه بودیم. Spectre عناصر زیادی از فیلم‌های قبل قرض گرفت تا حداقل داستان دنیل کریگ به عنوان جیمز باند را به یک سرانجام مشخصی برساند تا اگر این بازیگر موافق به بازگشت به این نقش نبود مشکلی برای ادامه سری جیمز باند بوجود نیاید.

می‌دانیم که تهیه‌کنندگان فرنچایز باند دنیل کریگ را به عنوان انتخاب اول برای بازی در Bond 25 در نظر گرفته‌اند و حال که می‌دانیم دنیل کریگ هم با این قضیه موافق است همه شایعات به کنار می‌روند و حضور او برای این فیلم تایید می‌شود.

هنوز تاریخ انتشاری برای Bond 25 مشخص نشده است.

منبع: Screenrant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید