HBO فصل دوم سریال Westworld را تایید کرد

اخبار سریال ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۰۰ ق.ظ

تنها سه چهارم از فصل اول Westworld به نمایش در آمده‌است و از هم اکنون این سریال در بین پر سر و صداترین محصولات تلویزیون در سال‌های اخیر قرار دارد. تا کنون جدیدترین ساخته HBO هم از دید منتقدان و هم از دید مخاطبان عملکردی عالی داشته‌است و تئوری‌های مختلف به وجود آمده در پیرامون آن ما را به یاد سریال Lost می‌اندازد. با سینماگیمفا همراه باشید.

این سریال که توسط کارکشته‌های تلویزیون جاناتان نولان (Jonathan Nolan) و لیسا جوی (Lisa Joy) ساخته شده‌است، داستانی علمی تخیلی و هیجانی دارد که در پارکی با تم غرب وحشی جریان دارد، دنیایی که توسط اندرویدهایی با نام «هوست» اداره می‌شود و هدف آن پذیرایی از انسان‌هایی است که قصد دارند دنیایی بدون قانون را تجربه کنند. سریال از روی فیلم مایکل کرایتون (Michael Crichton) در سال ۱۹۷۳ با همین نام اقتباس شده‌است ولی چندین تفاوت کلیدی با آن دارد.

شایعات پیرامون وجود فصل دوم برای این سریال از همان ابتدای پخش آن قدرت گرفت و حال شبکه HBO به طور رسمی ساخت فصل دوم برای آن را تایید کرد. طبق گزارش Entertainment Weekly، فصل بعدی این سریال همانند فصل ابتدایی ده قسمت خواهد بود. با توجه به عظمت پروژه و سختی‌های موجود برای ساخت آن، انتظار می‌رود فصل آتی Westworld در سال ۲۰۱۸ آماده پخش باشد. رئیس بخش برنامه‌ریزی شبکه HBO، کیسی بلویس (Chief Casey) در این مورد گفت:

حدس من این است که فصل دوم با توجه به بزرگی دنیای سریال و داستان آن در سال ۲۰۱۸ آماده پخش شود. هنوز برنامه‌ریزی‌ها و آماده سازی‌های بسیاری باید انجام شود ولی من احتمال می‌دهم ۲۰۱۸ زمان پخش فصل دوم باشد.

او همچنین در مورد داستان فصل دوم گفت :

جونا و لیسا نویسندگانی ماهر هستند. اصلا نمی‌دانم که برای داستان فصل دوم، آنها چه چیزی در ذهن دارند. قطعا ایده‌ای که آنها در سر دارند به اندازه فصل اول، هیجان انگیز، رازآلود و جذاب خواهد بود. همچنین داستان به صورت کامل اوریجینال خواهد بود.

منبع: ScreenRant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید