کامیک کان سن‌دیگو امسال برگزار نمی‌شود

ComicCon ، جشنواره ها و جوایز ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰ ب.ظ

برای اولین بار در طول تاریخ ۵۰ ساله مراسم کامیک سن دیگو (SDCC)، برگزار کنندگان این مراسم فرهنگی سالانه، امروز اعلام کردند که امسال این مراسم برگزار نمی‌گردد. مراسم بعدی کامیک کان سن دیگو ۲۲-۲۵ ژوئیه ۲۰۲۱ خواهد بود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

برگزار کنندگان مراسم با در نظر گرفتن تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان و اتکا سهام داران بر این مراسم بعنوان منبع اصلی درآمدشان، امیدوار بودند بتوانند آن را به دلیل شیوع بیماری کرونا تا اواخر تابستان به تعویق بیندازند اما بیانیه جدید این آکادمی حاکی از این است که بهتر است امسال این مراسم برگزار نشود.

مراسم WonderCon Anaheim که قرار بود ۱۰-۱۲ آوریل نیز برگزار شود به ۲۶-۲۸ مارس ۲۰۲۱ موکول شده است.

کامیک کان علاوه بر مراسماتش، در حال برنامه ریزی برای ساختمان اصلی Balboa Park است تا برای افتتاحیه بزرگ موزه کامیک کان در تابستان ۲۰۲۱ آماده شود. گرچه بیماری کرونا روی تمامی پروژه‌ها اثر گذاشته اما پیش بینی می‌شود این پروژه دچار وقفه نشود.

کامیک کان سن دیگو همچنین اعلام کرده افرادی که پیکسل‌های این مراسم را خریداری کردند می‌توانند خرید خود را برای سال ۲۰۲۱ رزرو کنند. تمامی خریداران ایمیلی به این منظور دریافت خواهند کرد. غرفه داران مراسم امسال نیز می‌توانند درخواست بازگشت پول یا رزرو آن برای سال آینده را دهند.

تمامی رزروهای هتل برای این مراسم نیز کنسل شده و پول به حساب افراد باز می‌گردد.

منبع: ددلاین

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید