نتفلیکس صاحب فیلمی پرهزینه با ستارگانی بزرگ شد

21 July 2020 - 10:30

نتفلیکس مالکیت فیلم Leave The World Behind به کارگردانی سم اسماعیل (Sam Esmail) و با بازی دنزل واشنگتن (Denzel Washington) و جولیا رابرتز (Julia Roberts) را در رقابتی سنگین با کمپانی‌های Apple و MGM به‌دست آورد. این فیلم اقتباسی از رمان پیشِ روی رومان آلام (Rumaan Alam) است که اسماعیل فیلم‌نامه‌ی آن را خواهد نوشت. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این رمان پاییز امسال توسط انتشارات HarperCollins منتشر خواهد شد. به گفته‌ی منابع، مبلغ ذکرشده برای به‌دست آوردن حقوق این کتاب در این رقابت سنگین هفت رقمی بوده که جدا از پرداخت دستمزد بازیگران و فیلم‌ساز است. این اثر همکاری دیگر رابرتز با واشنگتن و اسماعیل است. واشنگتن و رابرتز در فیلم The Pelican Brief با یکدیگر همبازی شده بودند و مدت زیادی خواستار همکاری مجدد بودند. اسماعیل و رابرتز با یکدیگر در فصل اول سریال درام Homecoming محصول Amazon همکاری کردند که اسماعیل خالق، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و کارگردان آن بود.

رابرتز، واشنگتن، اسماعیل و چد همیلتون (Chad Hamilton) تهیه‌کنندگان این پروژه هستند. آلام تهیه‌کننده‌ی اجرایی و لیسا گیلان (Lisa Gillan) و ماریسا یرس جیل (Marisa Yeres Gill) از دیگر عوامل تولیدی این فیلم پرهزینه هستند.

آماندا و کلی در حال سپری کردن تعطیلاتی رؤیایی به همراه فرزندان نوجوانشان هستند که با مزاحمت زوجی میان‌سال که صاحب‌خانه‌ی تفریحی هستند و از خاموشی بی‌سابقه در شهر گریخته‌اند، روبرو می‌شوند. وقتی اینترنت، تلویزیون و رادیو همانند تلفن ثابت دیگر کار نمی‌کنند، آن‌ها هیچ راهی برای باخبر شدن از اتفاقاتی که در بیرون در حال رخ دادن است ندارند. در همین حین، صداهای عجیبی آرامش منطقه را بر هم می‌زند و حیوانات به طرز عجیبی شروع به مهاجرت می‌کنند. سلامت جسمی و روانی هردو خانواده در حال متلاشی شدن است. اجاره‌کنندگان سفیدپوست و مرفه هستند؛ صاحب‌خانه‌ها سیاه‌پوست و مرفه هستند. مسئله‌ی نژاد و درگیری به وجود آمده بین آن‌ها باعث می‌شود حواس آن‌ها از اتفاقات نگران‌کننده‌ای که در اطرافشان در حال رخ دادن است، پرت شود.

رابرتز نقش مادر خانواده‌ی مستأجر و واشنگتن نقش صاحب‌خانه را ایفا خواهند کرد.

این فیلم یکی دیگر از آثاری است که نتفلیکس برای آن بسیار خرج کرده است. از دیگر فیلم‌های پرخرج این کمپانی می‌توان به فیلم اقتباس‌شده از رمان The Gray Man به قلم مارک گرینی (Mark Greaney) به کارگردانی برادران روسو و با بازی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و کریس ایوانز (Chris Evans) اشاره کرد که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری خود قرار است آغازگر یک فرانچایز بلاک‌باستری جاسوسی باشد.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.