تاریخ اکران Wonder Woman 1984 و Dune ممکن است تغییر کند

استودیوی برادران وارنر به این نکته اشاره کرده که ممکن است تاریخ اکران Wonder Woman 1984 «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» و Dune «تل‌ماسه»تغییر کند. ماه‌ها پس از تعطیلی سالن‌های سینما به دلیل همه‌گیری کرونا، صنعت فیلم تلاش می‌کند تا دوباره روی پاهای خودش بایستد. صاحبان سینماها از اکران پیش‌روی Tenet «تنت» و The New Mutants «جهش یافته‌های جدید» خیلی خوشحال هستند، که اولین فیلم‌های مهم اکرانی پس از وقوع بحران کرونا هستند. اما با توجه به اینکه این بیماری همچنان پابرجاست، هنوز امکان تغییر تاریخ اکران برخی از فیلم‌های مهم وجود دارد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

جان استیونز مدیر ارشد مالی AT&T کمپانی والد وارنرمدیا درباره تقویم اکرانی استودیوی برادران وارنر گفته است:

من مطمئن نیستم این فیلم‌ها چطور منتشر میشن. شاید اکران برخی از عناوین مهم دوباره با تاخیر روبرو بشه.

استیونز به فیلم‌های خاصی اشاره نکرده، اما احتمالا منظورش زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ و تل‌ماسه باشد. پس از تنت، این دو تنها فیلم‌های مهم این استودیو در تقویم اکرانی ۲۰۲۰ هستند. اگر جهش یافته‌های جدید و تنت با استانداردهای جدید موفق عمل کنند، شاید استودیوی برادران وارنر فیلم‌های زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ و تل‌ماسه را در همان تاریخ قبلی اکران کنند. قطعا عملکرد فیلم‌ها در ماه سپتامبر تاثیر زیادی روی تصمیم‌گیری استودیو برای اکران فیلم‌های جدیدش دارد.

البته این استودیو همچنین می‌تواند فیلم‌های بزرگش را مثل Mulan «مولان» که از دیزنی‌پلاس پخش خواهد شد، از سرویس استریم HBO Max پخش کند تا هم از ضرر بیشتر جلوگیری کند و هم مشترکان زیادی به استریمر جدیدش جلب کند.

فعلا تاریخ اکران ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۹۹) برای زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ و ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۳۰ آبان ۹۹) برای تل‌ماسه درنظر گرفته شده است.

منبع: Screenrant

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید