پوستر‌ کاراکتر های فیلم Dune منتشر شد

20 July 2021 - 11:43
Dune

کمپانی برادران وارنر، اخیراً پوستر‌های جدیدی را برای فیلم مورد انتظار خود با عنوان «تل‌ماسه» منتشر کرده است.

پوستر‌های منتشر شده از کاراکترهای فیلم Dun، خبر از لحن جدی ولی فریبنده این فیلم می‌دهد. فیلم پرهزینه Dune، براساس رمان علمی-تخیلی نوشته شده توسط نویسنده مشهور آمریکایی با نام فرانک هربرت (Frank Herbert) ساخته شده است.

داستان این فیلم درباره پسر اشرافی می‌باشد که وظیفه حفاظت از مهم‌ترین ماده حاضر در کهکشان به او سپرده شده است.

این فیلم توسط کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس فرانسوی-کانادایی با نام دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) کارگردانی شده است. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم‌های بزرگی از جمله فیلم علمی‌-تخیلی کمپانی سونی در سال ۲۰۱۶ با عنوان Arrival و فیلم تحسین شده Blade Runner 2049 در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد.

براساس گزارش اخیر منتشر شده توسط وب‌سایت IndieWire، کارگردان این فیلم یعنی دنی ویلنوو، از همان دوران نوجوانی آرزو داشته که فیلمی را براساس این رمان تولید کند. با توجه به این‌که فیلم قبلی ساخته شده از رمان Dune در سال ۱۹۸۴، (از لحاظ تجاری) فیلمی ضعیف و شکست خورده ظاهر شده بود، طرفداران امیدوار هستند که نسخه جدید آن، شرایط را برای این فرنچایز تغییر دهد.

در پوستر‌های منتشر شده از کاراکترهای این فیلم می‌توان بازیگرانی از جمله تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) در نقش کاراکتری با نام پل، ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) در نقش بانو جسیکا، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) در نقش دوک لتو، جیسون موموآ (Jason Momoa) در نقش دانکن آیداهو، جاش برولین (Josh Brolin) در نقش گورنی، زندیا کلمن (Zendaya Coleman) در نقش چانی، خاویر باردم (Javier Bardem) در نقش استیلگر و استلان اسکاشگورد (Stellan Skarsgård) نیز در نقش بارون را مشاهده کرد.

بازیگری که عدم حضورش در این پوسترها به شدت احساس می‌شود، دیوید باتیستا (Dave Bautista) است. او نقش کاراکتری با نام گلوسو ربان ملقب به Beast را در این فیلم ایفا کرده است. علاوه بر این، مورد بسیار جالبی که در این پوسترها دیده می‌شود، اشاره کردن کمپانی برادران وارنر به منتشر شدن هم‌زمان این فیلم، در سینماها و شبکه اینترنتی HBO Max است.

با وجود این‌که فیلم Dune، جزء فیلم‌های برنامه‌ریزی شده کمپانی برادران وارنر برای پخش به صورت اینترنتی در سال ۲۰۲۱ بوده ولی براساس گزارشات اخیر منتشر شده، بسیار بر این باور بودند که امکان دارد پخش این فیلم به صورت اینترنتی در شبکه HBO Max لغو شود و تنها در سینماها به نمایش درآید. با این حال، به نظر می‌رسد که فیلم Dune مانند گذشته، همچنان قرار است علاوه بر سینماها، در شبکه اینترنتی HBO Max نیز منتشر شود.

فیلم مورد انتظار Dune برای پخش در تاریخ ۲۲ اکتبر امسال (۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰) به صورت هم‌زمان، در سینماها و شبکه اینترنتی HBO Max برنامه‌ریزی شده است.

پوسترهای منتشر شده از کاراکترهای این فیلم را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.