همکاری مجدد دنیل دای کیم و رندل پارک در فیلمی با موضوع سرقت

19 August 2020 - 21:30

دنیل دای کیم (Daniel Dae Kim) و رندل پارک (Randall Park) از دو قطب کاملا مخالف عشقی الی وانگ (Ali Wong) در Always Be My Maybe راهی پروژه دیگری شده‌اند. این دو در فیلم آسیایی آمریکایی بدون عنوانی با موضوع سرقت و به قلم یانگ ایل کیم (Young Il Kim)، نویسنده فیلم‌های Billions و Rodham با یکدیگر همکاری خواهند داشت. چندین استودیو و استریمر تشنه‌ی این فیلم بودند اما درنهایت آمازون استودیوز پیروز میدان شد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان فیلم مخفی نگه داشته شده اما تنها چیزی که می‌دانیم این است که این فیلم اتحاد مجدد دوستان دبیرستانی است که در فیلم‌های کلاسیکِ خنده‌دار با هم همکاری داشته‌اند.

کیم به سایت خبری ددلاین گفته:

فکر می‌کنم این فیلم مثل Ocean’s 11 و The Full Monty و حتی Better Luck Tomorrow باشد.

داستان اصلی فیلم ایده کیم، پارک و جان چنگ (John Cheng) مدیر تولید ۳AD بوده است. پارک و کیم بازیگران اصلی فیلم هستند.

کیم گفته:

این داستانی است که به نوعی تاکید بر ارتباط اجتماعی، دوستی و اتحاد در ژانر خانوادگی دارد که فکر کنم مردم دوست داشته باشند.

موفقیت فیلم Crazy Rich Asians که توسط استودیو آسیایی بزرگی ساخته شد و فیلم‌هایی با بازیگران آسیایی آمریکایی مانند The Farewell, Searching, Blinded By The Light, Parasite, To All The Boys I’ve Loved Before, Tigertail, Hala, Late Night و لایو اکشن جدید مولان و صد البته فیلم Always Be My Maybe به موفقیت این پروژه کمک می‌کنند. کیم معتقد است علاوه بر افزایش تعداد فیلم‌ و سریال‌های آسیایی آمریکایی، مناقصه‌ها هم نقش بسزایی در این امر دارند.

خیلی‌ها دوست دارند فیلم‌هایی را نگاه کنند که بازیگران نقش اولشان آسیایی آمریکایی هستند.

کیم و پارک دوستان قدیمی هستند و همیشه با هم رابطه خوبی داشته‌اند. این دو در یک بیانیه مشترک اظهار داشتند:

بی‌صبرانه منتظر پیوستن به یانگ برای گفتن این داستان خاص درباره دوستی، غرور و اجتماع هستیم. از آمازون برای حمایت و اشتیاقش برای ساخت فیلم نیز تشکر می‌کنیم.

کیم گفته:

ما عاشق فیلم‌های سرقت هستیم. دوست داریم خاص باشیم و فکر می‌کنیم این داستان همانگونه است. این خیلی هیجان‌انگیز است. من و رندل مدت‌هاست می‌خواهیم با هم همکاری کنیم. این بهترین دلیل برای دور هم جمع کردن بازیگران بااستعدادی است که با هم دوست هستند و سر این کار به آن‌ها خوش خواهد گذشت.

پارک تهیه‌کننده اجرایی کار بطور مشترک با کیم و چنگ از کمپانی ۳AD است. کمپانی ۳AD توسط کیم برای توسعه قدرت داستان‌گویی تاسیس شده که شخصیت‌ها و فرهنگ‌های قدیمی را از طریق تلویزیون، فیلم یا رسانه دیجیتالی به تصویر می‌کشد. کمپانی ۳AD سازنده سریال The Good Doctor شبکه ABC  است. این کمپانی ژوئن گذشته با آمازون استودیوز اولین قرارداد تلویزیونی‌اش را بست.

پارک در فیلم‌هایی همچون Fresh Off the Boat, The Interview, Aquaman, Veep, Ant-Man and the Wasp و سریال رو به آماده WandaVision محصول دنیای سینمایی مارول حضور داشته و در سال ۲۰۱۹ با مایکل گولامکو (Michael Golamco) و هیو هو (Hieu Ho) کمپانی Imminent Collision را راه‌اندازی کرد که فیلم‌های کمدی آمریکایی آسیایی می‌سازد.

یانگ ال کیم علاوه بر Billions و Rodham، فیلم‌نامه Seoul Girls را برای استودیو لاینزگیت نوشته است‌. او در حال حاضر مشغول نوشتن فیلم‌‌نامه‌ پروژه‌های متعددی برای استودیو کره جنوبی CJ Entertainment است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.