جنگ ستارگان ۸: اطلاعات جدیدی درباره‌ی شخصیت کلی ماری ترن منتشر شد

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰

ریان جانسون (Rian Johnson) فیلمبرداری Star Wars: Episode VIII «جنگ ستارگان: اپیزود VIII» را با حضور بازیگران ماه گذشته به پایان رساند و خوشبختانه پرونده‌ی فیلمبرداری این دنباله مورد انتظار در مجموعه جنگ ستارگان بدون درز کردن بخش‌هایی از فیلم یا لو رفتن اطلاعات مهمی از آن با موفقیت بسته شد. به جز عکس‌های منتشر شده معدودی از سر صحنه فیلمبرداری، حدس و گمان‌ها درباره‌ی نقش لارا درن و سکانس اکشنی با حضور شوالیه‌های رن اطلاعات دیگری درباره‌ی این فیلم منتشر نشده است. با سینماگیمفا همراه باشید.

لوکاس‌فیلم با اکران اسپین آف Rogue One:A Star Wars Story«روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» به‌صورت موقتی سرگرم و مشغول خواهد کرد، اما همیشه توجه ها به سمت داستان خانواده‌ی اسکای‌واکر حلب می شود. با اطلاعات اندکی که موجود است هواداران تشنه‌ی آن هستند که ببینند جانسون با شخصیت ها و داستانی که در اختیار دارد چه خواهد کرد، خصوصا در رابطه با کلکسیون جدید شخصیت‌ها که توسط درن(Dern)، بنیسیو دل تورو(Benicio del Toro) و کلی ماری ترن(Kelly Marie Tran) بازی می‌شوند و نحوه قرارگیری آن‌ها در داستان که در گزارشی جدید جزئیات تازه ای از شخصیت این سه نفر منتشر شده است.

سایت International Business Times که با جنگ ستارگان ۸ به خوبی آشنایی دارد، به تازگی به بررسی صحنه‌ای پرداخته که بازیگر ناشناخته‌ای با جان بویگا در آن حضور دارد. ظاهراً ترن در نقش شخصیتی به اسم آیا (Aya) در فیلم حضور دارد، فردی که به عنوانشکننده‌ی اطلاعات” کار می‌کند و اطلاعاتش را به کسی که مایل است پول بیشتری پرداخت کند می‌فروشد. زمانی که ببیندگان در قسمت هشت با آیا مواجه می‌شوند او هم با مقاومت (Resistance) و هم با فرست اردر (First Order) معامله کرده است. در صحنه مورد بررسی فین و آیا در یک میکده با هم در حال صحبت هستند که استورمتروپرها سر می‌رسند و به سمت فین تیراندازی می‌کنند. پس از این واقعه آیا به فین کمک می‌کند تا از مهلکه فرار کند.

ااز آنجایی که این صحنه کوتاه است هنوز سؤالات بسیاری درباره‌ی شخصیت ترن وجود دارد. بویگا به ترن به عنوان “نقش اصلی جدید” اشاره کرد که نشان می‌دهد آیا نقش مهمی در جنگ ستارگان ۸ بر عهده دارد. دیدن چگونگی قرارگیری و اضافه شدن او در داستان فیلم جالب خواهد بود چراکه به نظر می‌رسد جانسون فیلمنامه را پیش از شروع فیلمبرداری بازنویسی کرده تا بخش‌های مربوط به فین، ری، کایلو رن و پو دمرون را افزایش دهد. تا جایی که می دانیم تمرکز اصلی فیلم بر روی شخصیت هاییست که برای اولین بار در The Force Awakens«نیرو برمی‌خیزد» ملاقات کردیم، اما این بدین معنا نیست که نقش‌های مکمل مهمی برای این شخصیت‌های جدید در نظر گرفته نشده است. در The Empire Strikes Back«امپراطوری ضربه می زند»، یودا و لاندو کارلیسیان شخصیت‌های مکمل و مرتبطی در داستان فیلم بودند بنابراین به احتمال زیاد همین اتفاق در قسمت هشتم رخ خواهد داد.

اگر این صحنه واقعی باشد اولین مهر تأیید بر جهت گیری ترن نسبت به قهرمانان داستان است. آیا در نگاه اول مزدور به نظر می‌رسد اما از آنجایی که به فین کمک می‌کند وی ظاهراً با هدف مقاومت موافق است. امکان دارد آیا شخصیتی باشد که فین (یا شاید پو) در ماموریتی به دنبال او هستند تا درباره‌ی حرکت بعدی فرست اردر درپی نابودی پایگاه استارکیلر (Starkiller Base) اطلاعاتی کسب کنند. همزمان با آموزش دیدن ری توسط لوک اسکای‌واکر در Ahch-To بخش‌هایی از اپیزود هشت باید با جنگ کهکشانی که در برابرشان قرار دارد دست و پنجه نرم کند و این توازی راه ایده آلی برای پیشبرد خط داستانی به نظر می‌رسد.

البته باید به خاطر داشت که ممکن است این اطلاعات شایعه باشد زیرا استاروارز همیشه موضوع جریانات بی پایان شایعات بوده‌است. متاسفانه لوکاس‌فیلم به این زودی‌ها قصد انتشار اطلاعات جدیدی از اپیزود هشت ندارد و روگ وان همچنان اولویت اصلی آنهاست.

جنگ ستارگان:اپیزود VIIIدر تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

منبع: screenrant

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette