رده‌بندی سنی فیلم Malignant جیمز وان مشخص شد

8 January 2021 - 15:21
Mlignant

به لطف کارهای این کارگردان روی فیلم‌هایی از جمله سری The Conjuring و Aquaman، جیمز وان (James Wan) تبدیل به یکی از کارگردانان بزرگ دنیای سرگرمی شده است. فیلم بعدی وان که در ژانر وحشت قرار می‌گیرد، Malignant نام دارد و طبق برنامه‌های پیش از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، در سال ۲۰۲۱ توسط Warner Bros منتشر خواهد شد.

با اینکه درحال حاضر مشخص نیست این فیلم در چه تاریخی عرضه می‌شود، خبر جدیدی از آن در فضای مجازی منتشر شده، یعنی رده‌بندی سنی رسمی که توسط انجمن MPAA به این فیلم داده شده است. روز چهارشنبه، این انجمن در مجله‌ی اختصاصی خود اعلام کرد که فیلم Malignant به علت وجود صحنه‌های خشونت‌آمیز، تصاویر ترسناک و همچنین بدزبانی، رده‌بندی سنی R یعنی مخصوص بزرگسالان را دریافت می‌کند.

با اینکه داستان فیلم هنوز مشخص نیست، وان پیش‌تر اظهار کرده که قرار است با این پروژه به ریشه‌های خود به عنوان یک فیلم‌ساز مستقل بازگردد.

در ۲۰۱۹ آقای وان درباره ساخته‌ی جدیدش اینگونه اظهار نظر کرده است:

حدس و گمان‌های زیادی درمورد پروژه‌ی بعدی من زده شده… تمام چیزی که می‌توانم بگویم این است؛ شدیداً هیجان‌زده هستم که به ریشه‌های خودم برای ساخت فیلم مستقل مختص بزرگسالان برمی‌گردم. یک ایده‌ی ترسناک جدید با افکت‌های عملی و حداقل استفاده از حقه‌های گرافیکی.

در فیلم Malignant بازیگرانی از جمله آنابل والیس (Annabelle Wallis)، مدی هسون (Maddie Hasson)، جرج یانگ (George Young)، جیک ایبل (Jake Abel)، جکلین مک‌کنزی (Jacqueline McKenzie)، اینگرید بیسو (Ingrid Bisu) و مک‌کنا گریس (McKenna Grace) حضور دارند. همچنین بیسو در نویسندگی و تهیه‌کنندگی فیلم به وان کمک کرده و مایکل کلیر (Michael Clear) که در استودیوی Atomic Monster با وان همکاری داشته نیز در تهیه‌کنندگی نقش خواهد داشت.

والیس طی مصاحبه‌ای در سال گذشته این‌طور گفت:

بله! به نظرم چیز خیلی خاصی تدارک دیده‌ایم. به نظرم ترکیبی از ژانرهاست. فکر می‌کنم خیلی شجاعانه است. شدیداً تازه است. هیچوقت چیزی شبیه‌ش را جایی نخوانده‌ام. و خب، الان در موقعیتی از زندگی و مسیر حرفه‌ایم هستم که زمان شجاع بودن رسیده. وقت حرکت کردن رو به جلو است. و درمورد جیمز وان، با هم روی فیلم Annabelle کار کردیم که طی آن برای اولین بار به آمریکا آمدم. و بعد، او یکی دیگر از فیلم‌های من به اسم The Loudest Voice را دید و گفت عاشق کار من شده. یک روز با من تماس گرفت و گفت، این نقش را برای تو نوشتم، آنابل. بیا دوباره همکاری کنیم. فکر می‌کنم همکار فوق‌العاده‌ای پیدا کرده‌ام و می‌دانم که تا سال‌های سال با یکدیگر همکاری خواهیم کرد. او مهربان است و در کاری که انجام می‌دهد مهارت دارد.

والیس ادامه داد:

و فکر می‌کنم دیدن این فیلم برای بینندگان جالب باشد، چرا که او شدیداً با اشتیاق روی این پروژه کار می‌کند. پس، خیلی هیجان‌زده‌ام. هنر و سینمای خوب یعنی این. کارتان را منتشر می‌کنید و اصلاً نمی‌دانید مردم چه واکشنی نسبت به آن نشان می‌دهند. این موضوع هیجا‌ن‌انگیزی است.

منبع: comicbook

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.