اخبار سریال Lucifer خیلی امیدوارکننده نیستند

17 January 2021 - 11:59
سریال Lucifer

حساب اتاق نویسندگان سریال Lucifer به تازگی تصویری را توییت کرده است که زیر آن اخبار مطلوبی از جریان ساخت سریال برای طرفداران وجود نداشت.

سال ۲۰۲۱ شده است و سال گذشته تقریبا از هر لحاظ قابل تصور یک چالش بی‌سابقه بود. مردم انتظار زیادی برای سال جدید دارند و ما در مورد تصمیم‌های اتخاذ شده صحبت نمی‌کنیم. طرفداران برنامه‌های تلویزیونی منتظر قسمت‌های جدیدی از سریال‌های موردعلاقه خود هستند؛ به خصوص طرفداران سریال Lucifer. با پخش نیمه اول فصل ۵ در سال گذشته، آن‌ها مشتاقانه منتظر نیمه دوم آن هستند تا بفهمند شیطان محبوب همه چگونه با بازگشت ناگهانی پدر عزیز و باستانی خود، معروف به خدا، برخورد می‌کند. متاسفانه، آخرین به‌روزرسانی نویسندگان این سریال از نتفلیکس ناامیدکننده بوده است. به نظر می‌رسد آن‌ها حتی نمی‌دانند که چه زمانی مابقی سریال منتشر می‌شود.

این هفته در توییتر، حساب رسمی Lucifer Writers Room «اتاق نویسندگان سریال لوسیفر» تصویر طنزآمیزی را ری‌توییت کرد که مضمون آن عدم آگاهی نویسندگان درباره تاریخ پخش بخش دوم از فصل پنجم سریال لوسیفر بود و این موضوع را عنوان کرد که ساخت سریال هنوز به اتمام نرسیده است.

آن‌ها نوشتند:

ما از کنجکاوی همه به مشخص شدن تاریخ این سریال آگاهیم ولی حقیقت این است که حتی خود ما هم نمی‌دانیم چه زمانی کار ساخت سریال لوسیفر تمام می‌شود. ساخت آن هنوز تمام نشده است. همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌های ما را به هم ریخت. به ما اعتماد کنید؛ ما داریم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم یک تاریخ رسمی برای انتشار داشته باشیم. این در مورد انتشار تریلر هم صدق می‌کند. #صبر #لوسیفر

همان‌طور که آن‌ها اشاره کردند، همه‌گیری ویروس کرونا در فصل پنجم کمی اختلال ایجاد کرد. مانند بسیاری از تولیدات سینمایی و تلویزیونی، کار روی فصل پنجم سریال لوسیفر به دلیل همه‌گیری غیرمنتظره متوقف شده بود. ساخت سریال در اواخر سال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته شد و با پایان‌یافتن فیلم‌برداری در فصل پاییز، کار به فصل ششم و آخر سریال رسید. با این حال، همان‌طور که نویسندگان عنوان کردند این فصل هنوز “تمام نشده” است، آماده‌سازی یک سریال برای پخش به چیز‌های بیشتری احتیاج دارد. تمام آنچه مشخص است این است که طرفداران باید کمی بیشتر برای نیمه دوم فصل ۵ و همچنین یک تریلر صبر کنند.

با این حال وقتی قسمت‌های باقی‌مانده از فصل ۵ منتشر شود، طرفداران ممکن است انتظار داشته باشند که خدا، با بازی دنیس هیزبرت (Dennis Haysbert)، برای مدتی در سریال بماند. در ماه نوامبر، حساب سریال لوسیفر خاطرنشان کرد که آن‌ها قادر به اشتراک‌گذاری تاریخ انتشار نیستند، اما آن‌ها با گفتن یک جمله مبهم به صورت “شما می‌توانید برای اقامت طولانی … روی ….. آماده باشید” به گونه‌ای معمایی به این موضوع اشاره کردند که خود را برای اقامت خدا روی زمین آماده کنیم. (برای کلمه اول سه ستاره برای جای خالی به کار برده شد که کلمه خدا God هم سه حرف است و برای جای خالی دوم پنج ستاره که زمین Earth هم پنج حرف دارد.)

فصل‌های ۱ تا ۴ مانند نیمه اول فصل پنجم سریال لوسیفر در استریمر نتفلیکس در دسترس می‌باشد.

در قسمت زیر می‌توانید تصویر توییت‌شده را مشاهده نمایید.

سریال Lucifer

منبع: Comicbook

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.