شایعه: احتمال بازگشت Krysten Ritter به سریال She-Hulk وجود دارد

21 January 2021 - 20:51

شایعه‌ای جدید ادعا می‌کند که کریستن ریتر ممکن است دوباره نقش خود را به عنوان جسیکا جونز برای سریال آینده‌ی دیزنی + استودیوی مارول، یعنی She-Hulk، بازی کند.

براساس شایعات جدیدی که به گوش می‌رسد، کریستن ریتر ممکن است نقش خود را به عنوان جسیکا جونز برای فصل‌های بعدی She-Hulk استودیوی مارول در دیزنی + تکرار کند. ریتر به عنوان شخصیت مشهور جسیکا جونز، در نت‌فلیکس حضور داشت که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ به مدت سه فصل نمایش داده شد، حضور داشت. او همچنین در سریال The Defenders مارول که از نت‌فلیکس منتشر شد و تلاقی بین Daredevil ،Jessica Jones ،Luke Cage و Iron Fist است، ظاهر شد. نت‌فلیکس، تمام مجموعه‌های مارول خود را مدتی پیش لغو کرد.

به دلیل ماهیت قرارداد نت‌فلیکس با مارول/دیزنی، قرار بود حقوق این شخصیت‌ها پس از لغو سریال مربوطه، برای مدت زمان دو سال در انحصار نت‌فلیکس باقی بماند. دیزنی باید امسال حقوق قانونی شخصیت‌ها را دوباره به‌دست آورد. در همین حال، انتظار نمی‌رود که She-Hulk برای اولین بار در دیزنی + تا اوایل سال ۲۰۲۲ به‌نمایش در آید.

شایعات مربوط به بازگشت احتمالی کریستن ریتر برای سریال She-Hulk، مدتی پس از احتمال ساخت دنباله‌ی این سریال، منتشر شد. از طرفی این موضوع جالب است که کوین فایگی، رئیس استودیوی مارول، در مصاحبه‌ی اخیر خود با Deadline در مورد احتمال بازگشت برنامه‌های مارول مانند جسیکا جونز یا لوک کیج از نت‌فلیکس، سوال شد و او در این مورد ابراز علاقه کرد و گفت:

من آنقدر در مارول بوده‌ و تجربه دارم که برنامه‌های آینده‌ی خودمان را به راحتی اعلام نخواهم کرد.

نکته‌ی قابل توجه درمورد ریتر این است که در سال ۲۰۱۹، از علاقه‌اش برای این نقش گفته بود. او همچنین گفت که دوست دارد اگر فرصتی پیش بیاید، به این نقش بازگردد.

جسیکا جونز جالب‌ترین شخصیتی است که نقشش را تجربه کرده‌ام و من او را دوست دارم! شما هرگز نمی‌‎دانید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

طرفداران باید منتظر بمانند و ببینند که سرانجام این شایعات چه می‌شود.

منبع: سی‌بی‌آر

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.