تاریخ انتشار فیلم No Time To Die به پائیز موکول شد

22 January 2021 - 23:24
No Time To Die
فیلم No Time To Die «زمانی برای مردن نیست» دوباره به علت همه‌گیری ویروس کرونا که به بسته شدن سینماها سراسر دنیا منجر شده، تاخیر خورد.

این فیلم قبلاً نیز چندین بار به علت همه‌گیری ویروس کرونا تاخیر خورده است. طبق برنامه‌ریزی قبلی این فیلم در تاریخ ۲ آوریل در سینماها اکران می‌شد اما براساس برنامه‌ریزی جدید این فیلم در تاریخ ۸ اکتبر در سینماها اکران خواهد شد.
کارگردانی این فیلم برعهده جوجی فوکوناگا (Joji Fukunaga) بوده است و این فیلم بیست و پنجمین فیلم این سری جاسوسی با بازگشت دنیل کریگ (Daniel Craig) در نقش جیمز باند خواهد بود.
در اوایل سال ۲۰۲۰ فیلم No Time To Die به اولین قربانی بحران همه‌گیری ویروس کرونا تبدیل شد و تاریخ اکران این فیلم از آوریل سال ۲۰۲۰ تا ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ تاخیر خورد و پس از آن نیز اکران این فیلم تا ماه آوریل ۲۰۲۱ تاخیر خورد.
این فیلم آخرین فیلم دنیل کریگ در نقش جیمز باند خواهد بود و همین‌طور در این فیلم لئا سیدو (Lea Seydoux)، بن ویشاو (Ben Whishaw)، نائومی هریس (Naomie Harris)، ریف فاینز (Ralph Fiennes)، کریستوف والتس (Christoph Waltz)، رامی مالک (Rami Malek)، آنا د آرماس (Ana de Armas) و لاشانا لینچ (Lashana Lynch) به هنرنمایی خواهند پرداخت.
منبع: THR
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.