نخستین تریلر فیلم Breaking News in Yuba County منتشر شد

23 January 2021 - 11:35
Breaking News in Yuba County

تریلر کمدی جنایی پیشِ روی Breaking News in Yuba County منتشر شد، این اثر میلا کونیس (Mila Kunis) را در مرکز یک پرونده‌ی آدم‌ربایی قرار می‌دهد. کونیس که نقش خبرنگاری که برای اولین بار داستان را گزارش می‌کند را به تصویر می‌کشد، یکی از ستارگان بزرگ این فیلم است که شامل برنده‌ی اسکار آلیسون جنی (Allison Janney) از فیلم «من تونیا هستم» (I, Tonya)، برنده‌ی گلدن گلوب آکوافینا (Awkwafina) از فیلم «وداع» (The Farewell)، سمیرا وایلی (Samira Wiley) از سریال «نارنجی مد جدید است» (Orange Is the New Black)، واندا سایکس (Wanda Sykes) از مجموعه‌ی «بلک-ایش» (Black-ish) و رجینا هال (Regina Hall) از سریال «ناامن» (Insecure)، هستند.

این عنوان توسط تیت تیلور (Tate Taylor) که بیش‌تر به خاطر کارگردانی فیلم‌های «خدمتکاران» (The Help)، «دختری در قطار» (The Girl on the Train) و «ما» (Ma) شناخته می‌شود، بر اساس فیلم‌نامه‌ای از آماندا آیدوکو (Amanda Idoko) کارگردانی شده است.

در تریلر Breaking News in Yuba County که توسط MGM منتشر شده است شاهد سو باتنز (با بازی جنی)، زنی خانه‌دار که پس از گم‌شدن همسرش از این موضوع برای مشهور شدن استفاده می‌کند، هستیم. تریلر سو را همسری اندوهگین و بی‌گناه نشان نمی‌دهد بلکه اشاره می‌کند که ممکن است او نیز در گم‌شدن همسرش دست داشته باشد. کونیس نقش خواهر ناتنی سو که پایش ناگهان به جریان باز می‌شود را ایفا می‌کند. هال ایفاگر نقش یک پلیس محلی سرسخت و نکته‌بین است.

برای تماشای تریلر می‌توانید به پلتفرم یوتیوب مراجعه کنید.

واضح است که فیلم قرار است از طریق لنزی کمدی به کاوش حقیقت ماجرا بپردازد تا هم مخاطبان راجع به فیلم صحبت کنند و هم با آن بخندند.

Breaking News in Yuba County اولین فیلمی خواهد بود که کمپانی MGM آن را تحت لیبل American International Pictures که به‌تازگی آن را احیا کرده است، منتشر خواهد کرد. فیلم قرار است در تاریخ ۱۲ فوریه (۲۴ بهمن) اکران دیجیتالی داشته باشد اما هنوز پلتفرم استریمی مشخصی برای آن اعلام نشده است، همچنین در این تاریخ در برخی سینماها نیز به اکران خواهد رسید.

Breaking News in Yuba County

منبع: Screen Rant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.