دلیل زک اسنایدر برای ترک پروژه Justice League در سال ۲۰۱۷

26 January 2021 - 23:47
Justice League

زک اسنایدر درباره دلیل ترک پروژه Justice League «لیگ عدالت» در حین تولید صحبت کرده و اعلام کرده که این موضوع به دلیل حالت ذهنی وی اتفاق افتاده است.

هنگام شروع DCEU، اسنایدر یکی از سازندگان کلیدی دنیای DC بوده و کارگردانی سه فیلم را نیز برعهده داشته است. پروژه سوم او، Justice League بزرگترین پروژه وی بوده که در یک واقعه حماسی اتفاق خواهد افتاد و بزرگترین کاراکترهای DC را برای اولین در یک فیلم درکنار یکدیگر جمع خواهد کرد. متاسفانه اسنایدر به علت یک تراژدی خانوادگی در اواسط تولید فیلم مجبور به ترک پروژه شد و از آن زمان از DCEU فاصله خود را حفظ کرده بود.

جاس ویدون برای تکمیل پروژه شروع به کار کرد و تمام برنامه‌ریزی‌های اسنایدر برای فیلم را تغییر داد. هنگام اکران فیلم طرفداران به نسخه ویدون اعتراض کردند و کمپینی برای اکران نسخه اسنایدر از فیلم راه‌اندازی شد. پس از چندین سال اسنایدر اعلام کرد که نسخه Justice League خود از سرویس HBO Max پخش خواهد شد. گرچه هنوز تاریخ دقیقی برای پخش این فیلم اعلام نشده اما به گفته اسنایدر این فیلم در ماه مارس از سرویس HBO Max پخش خواهد شد.

قبلا اعلام شده بود که اسنایدر به علت مرگ دختر خود از پروژه کناره گیری کرده است اما حالا وی درباره دلیل فاصله گرفتن خود از پروژه صحبت کرده و گفت:

من از پروژه خسته شده بودم. در موقعیتی قرار داشتم که می‌دانستم خانواده‌ام بیشتر به من نیاز خواهد داشت و می‌دانستم که باید به خواسته آن‌ها احترام بگذارم. من انرژی برای مبارزه با استودیو و برای فیلم نداشتم. به معنای واقعی بدون انرژی بودم. فکر می‌کنم موضوع اصلی همین است. فکر می‌کنم دنیایی وجود دارد که در آن ادامه دادم و سعی کردم و مطمئنم که می‌توانستم… چون هر فیلمی یک مبارزه است. من به این موضوع عادت داشتم ولی فقط انرژی کافی نداشتم. دیگر نمی‌توانستم مبارزه کنم. اتفاقاتی که در زندگی من افتاده بود من را شکسته بود و من نمی‌خواستم و اهمیت نمی‌دادم… این موقعیتی بود که در آن قرار داشتم.

اسنایدر در زمان تولید Justice League با فقدان بزرگی روبه‌رو شده بود و اگر حس کرده بود که نمی‌تواند تمام توان خود را برای تولید فیلم بگذارد، تصمیم جدا شدن وی از پروژه تصمیم عاقلانه‌ای بوده است. اسنایدر در سال گذشته برای تکمیل کردن فیلم به فیلم‌برداری مجدد مشغول بوده است که به صورت یک فیلم چهار ساعته پخش خواهد شد. طرفداران مشتاق تکمیل شدن برنامه کارگردان برای DCEU می‌باشند ولی در حال حاضر اسنایدر برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد.

 

منبع : Screen Rant

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.