فیلم Aquaman 2 این تابستان در لندن فیلم‌برداری می‌شود

2 February 2021 - 01:02

بنا بر گفته‌ی دولف لاندگرن، فیلم Aquaman 2  ممکن است برای شروع فیلم‌برداری در تابستان به لندن برود.

طبق گفته‌ی دولف لاندگرن، بازیگر این فیلم، تابستان امسال فیلم‌برداری را در لندن آغاز می‌کند. فیلم اکشن و پرقدرت آکوامن با حضور جیسون موموآ، رکورد فروش در باکس آفیس را شکست. این فیلم بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد و به عنوان موفق‌ترین فیلم در دنیای دی‌سی شناخته شد. اگرچه بین قسمت اول و دوم فیلم Aquaman فاصله زیادی وجود دارد، اما تاریخ اکران احتمالا ارتباطی به به همه‌گیری ویروس کرونا ندارد.

اخبار مربوط به شروع فیلم‌برداری Aquaman 2 مطمئناً هیجان‌انگیز است، زیرا سرانجام ممکن است طرفداران بتوانند در این مورد امید داشته باشند که جزئیات بیشتری درباره‌ی قسمت دوم این فیلم مورد انتظار دریافت کنند. لوندگرن طی مصاحبه‌ای خبر از آغاز فیلم‌برداری این فیلم داد که در نقش پادشاه نئروس در این فیلم حضور دارد.

به نظر می‌رسد دومین فیلم Aquaman در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران خواهد شد و طرفداران را خوشحال خواهد کرد. موموآ ادعا می‌کند که دنباله‌ی فیلم بزرگ‌تر از فیلم اول خواهد بود و همان‌طور که لوندگرن گفت، امیدوارم که فیلم بدون هیچ مشکلی در سینماها اکران شود. اگر همه چیز خوب پیش برود و فیلم‌برداری در تابستان امسال در لندن آغاز می‌شود. هیجان برای دیدن فیلم Aquaman 2 احتمالاً شروع خواهد شد، زیرا هواداران DC منتظر بازگشت شخصیت موردعلاقه خودشان به پرده‌ی سینماها هستند.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.