تاریخ انتشار نسخه‌‌ی بلوری انیمیشن Soul مشخص شد

4 February 2021 - 23:09

دیزنی اعلام کرده است که جدیدترین انیمیشن استودیوی پیکسار (Pixar) به نام Soul به صورت ۴K Ultra HD ، Blu-ray ،DVD و دیجیتال عرضه می‌شود.

انیمیشن Soul، ابتدا در اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ در Disney + اکران شد و یکی از مهم‌ترین آثار سال گذشته بود. این انیمیشن به کارگردانی و نویسندگی مشترک پیت داکتر و همچنین کارگردانی و نویسندگی مشترک کمپ پاورز، داستان جو (با صداپیشگی جیمی فاکس)، معلم موسیقی یک دبیرستان را روایت می‌کند که آرزو دارد یک موسیقی‌دان حرفه‌ای سبک جاز باشد. صداپیشگان دیگری نیز در انیمیشن Soul حضور دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Phylicia Rashad، Rachel House، Alice Braga، Richard Ayoade و Graham Norton اشاره داشت.

انیمیشن Soul از تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ ) در قالب ۴K Ultra HD ،Blu-ray ،DVD و دیجیتال منتشر خواهد شد. این بدان معنی است که شما علاوه بر تماشای آن در Disney +، چهار روش جدید برای لذت بردن از این اثر در اختیار دارید. همچنین تعداد زیادی ویژگی‌های جدید نسبت به نسخه‌ای که در دیزنی + نمایش داده شد در این اثر وجود دارند. این موضوع باعث می‌شود که فرمت‌های جدید بیش از قبل جذاب باشند. از جمله‌ی ویژگی‌های جدیدی که در انیمیشن وجود دارند می‌توان به مصاحبه با عوامل سازنده، مراحل تولید این انیمیشن، توضیحاتی در مورد آهنگ‌ها و هنرمندانی که این آثار را اجرا کرده‌اند.

انیمیشن Soul از تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ ) در قالب ۴K Ultra HD ،Blu-ray ،DVD و دیجیتال منتشر خواهد شد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.