تای شریدان به بن افلک در فیلم The Tender Bar پیوست

12 February 2021 - 23:38

فیلم The Tender Bar به‌کارگردانی جورج کلونی و براساس خاطرات جی.آر. مورینگر (J.R. Moehringer) ساخته خواهد شد. تای شریدان (Tye Sheridan) که احتمالا بیش‌تر به‌خاطر نقش‌آفرینی در فیلم ReadyPlayer One به‌کارگردانی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) به‌یاد آورده می‌شود، به‌تازگی به بن افلک (Ben Affleck) در این فیلمِ محصول کمپانی Amazon پیوسته است. مورینگر که فیلم از خاطرات او اقتباس شده و برنده‌ی جایزه‌ی پولیتزر نیز است، تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را نیز به‌عهده خواهد داشت.

فیلم بازگوکننده‌ی خاطرات دوره‌ی نوجوانانی مورینگر در لانگ‌آیلند و ماجرای جستجوی او و یافتن یک مرشد در میان مشتریان کافه‌ی عمویش است. ظاهرا شریدان نقش مورینگر و افلک نقش عموی او را برعهده دارد.

فیلم‌نامه‌ی The Tender Bar توسط ویلیام موناهان (William Monahan) نوشته شده است و تهیه‌کنندگی آن نیز برعهده‌ی کلونی و گرنت هسلو (Grant Heslov) تحت کمپانی Smokehosue Pictures و تد هپ (Ted Hope) است.

علاوه بر بازی در نقش اصلی فیلم Ready Player One که اقتباس‌شده از رمانی پرفروش نوشته‌ی ارنی کلاین (Ernie Cline) بود، شریدان در نقش اسکات سامرز (Scott Summers) ملقب‌به Cyclops در آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های X-Men نیز ظاهر شده بود. وی هم‌چنین در فیلم The Night Clerk، علاوه‌بر تهیه‌کنندگی، با آنا د آرماس (Ana De Armas) نیز هم‌بازی شده و هم‌چنین در فیلم علمی_تخیلی Voyagers ساخته‌ی نیل برگر (Neil Burger) نیز ایفای نقش کرده است.

خارج از دنیای سینما، شریدان یکی از موسسان کمپانی Wonder Dynamics است که استارتاپی رسانه‌ایست و در زمینه‌ی به‌کارگیری هوش مصنوعی برای گسترش ابزارهای تهیه‌ی فیلم و کمک به تهیه‌ی بودجه و کاهش هزینه‌های فیلم‌سازی برای فیلم‌سازان مستقل فعالیت دارد.

منبع: هالیوود ریپورتر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.