جرج کلونی و جولیا رابرتس به فیلم Ticket to Paradise پیوستند

27 February 2021 - 00:43

جرج کلونی (George Clooney) و جولیا رابرتس (Julia Roberts) به زودی و برای چهارمین بار، با یکدیگر همبازی خواهند شد. این دو قرار است در فیلم کمدی عاشقانه بلیت به بهشت (Ticket To Paradise) به کارگردانی اول پارکر (Ol Parker) بازی کنند.

اول پارکر بریتانیایی که ساخت فیلم ماما میا! دوباره شروع کنیم (Mamma Mia! Here We Go Again) را در کارنامه دارد، علاوه بر کارگردانی، وظیفه نویسندگی این اثر را در کنار دنیل پیپسکی (Daniel Pipski) به عهده داشته است. این فیلم را کمپانی یونیورسال خواهد ساخت.

داستان این فیلم درباره زوج مطلقه‌ای با بازی کلونی و رابرتس می‌باشد که به جزایر بالی در اندوزی سفر می‌کنند تا جلوی دخترشان را از ارتکاب اشتباهی که آنها ۲۵ سال قبل مرتکب آن شدند، بگیرند.

رابرتس و کلونی، از دوستان نزدیک یکدیگر می‌باشند و پیش از این در سه فیلم با یکدیگر همکاری کرده بودند. این دو در ابتدا در سال ۲۰۰۱ و در فیلم یازده یار اوشن (Ocean’s Eleven) همکار شده بودند.

در سال ۲۰۰۴ و در نسخه دوم این فیلم با نام دوازده یار اوشن (Ocean’s Twelve) نیز دومین همکاری خود را تجربه کردند و سرانجام در سال ۲۰۱۶ و در فیلم هیولای پول (Money Monster) برای سومین بار، همبازی شدند.

لازم به ذکر است که فیلم‌برداری این فیلم قرار است به زودی آغاز شود. همچنین کلونی و رابرتس علاوه بر بازی در این فیلم، جزو تهیه‌کنندگان آن نیز خواهند بود.

منبع: deadline

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.