تام هالند فیلم Spider-Man: No Way Home را دشوارترین فیلم مارول نامید

7 March 2021 - 23:39

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی معتقد است Spider Man: No Way Home سخت‌ترین پروژه مارول است. قرار داد تام هالند با مارول پس از این فیلم به اتمام می‌رسد باید دید پس از این آیا دو طرف به همکاری خود ادامه می‌دهند یا نه. البته خود تام هالند تمایل خود به تمدید قراردادش را ابراز کرده است.

فیلمبرداری فیلم Spider-Man: No Way Home از اواخر سال گذشته در جریان است و همه نشانه‌ها به یکی از بزرگترین فیلم‌های ساخته شده در MCU اشاره می‌کنند. هالند در مورد ادعای وجود برخی بازیگران نسخه‌های قبلی مرد عنکبوتی در این نسخه ابراز بی‌اطلاعی کرد و به هایپ کردن Spider Man: No Way Home پرداخت. او Spider-Man: No Way Home را جاه‌طلبانه‌ترین فیلم مستقل ابرقهرمانی نامید و فاش کرد که در آن چشمگیرترین صحنه مبارزه وجود دارد. ستاره Spider-Man در پادکست اخیر Skip or Watch از فیلم جدید Spider-Man: No Way Home گفت و به وسعت بزرگ این فیلم پرداخت:

من روی فیلم اسپایدرمن کار می‌کنم. واقعا دارم از آن لذت می‌برم. گرچه خیلی دشوار بوده و بدون شک این سخت‌ترین فیلمی است که ساخته‌ایم.

تام هالند

این ششمین حضور تام هالند در سینمای مارول است و قطعا این نسخه بزرگترین پروژه ماورل خواهد بود. علیرغم تکذیب شایعات از سوی تام هالند، طرفداران این فرانچایز همچنان امیدوارند توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این فیلم حضور داشته باشند. حضور آن‌ها می‌تواند این فیلم را به جاه‌طلبانه‌ترین فیلم تبدیل کند. البته تا زمانی که مارول تمامی شایعات را به طور رسمی تایید نکند، همه اینها فقط حدس  و گمان است. خوشبختانه Spider-Man: No Way Home قرار است در پایان سال جاری میلادی اکران شود، بنابراین به زودی اطلاعات زیاد و رسمی درباره فیلم از سوی سازندگان ارائه خواهد شد.

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.