نویسنده Black Panther 2؛ نوشتن بدون چادویک بوزمن سخت‌ است

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
black panther

کارگردان سری دوم پلنگ سیاه در مورد سختی‌های پیش روی تیم تولید بدون حضور چادویک بوزمن صحبت کرده است.رایان کوگلر (Ryan Coogler) طی مصاحبه‌ای در یک برنامه‌ی رادیویی در مورد غیرمنتظره بودن مرگ بوزمن و سنگینی بار از دست دادن او از نظر حرفه‌ای و شخصی گفتگو کرده. پس از چهار سال جنگ با سرطان روده بزرگ، مرگ بازیگر ۴۳ ساله اثرات بسیاری روی همکاران، خانواده و طرفداران گذاشت. همچنین این فکر در ذهن هواداران به وجود آمد که چه بر سر دنباله‌ی Black Panther خواهد آمد. مخصوصاً بعد از اینکه Marvel قول داد هرگز بازیگری را جایگزین نقش بوزمن نخواهد کرد.

پس از گذشت چندین ماه، کولگر عنوان کرد که هنوز با غم از دست دادن بوزمن کلنجار می‌رود، کسی که فقط یک همکار نبوده بلکه دوست و آشنای کارگردان نیز بوده است. ایشان اظهار داشته که «داشتن یک زاویه دید متفاوت وقتی که موقعیت سختی را می‌گذرانید بسیار سخت است» و درمورد کار کردن روی Black Panther 2 بدون حضور بوزمن گفت:

کنار هم نگه داشتن یک پروژه بدون فردی که به عنوان ستون کل فیلم عمل می‌کرد یکی از جان فرساترین کارهایی بوده که در طول عمرم مجبور به انجام آن شدم.

با تمام این‌ها، کارگردان قصد دارد کارهایی که او و بوزمن با یکدیگر انجام داده‌اند زنده نگه دارد و در دنباله صحبت‌های خود اظهار داشت:

این کار آزاردهنده و دردآور است ولی در عین حال انگیزه‌دهنده نیز محسوب می‌شود. به طرز افتضاحی بابت از دست دادن او ناراحت هستم ولی شدیداً خوشحالم که توانستم مدتی را با او بگذارنم.

کوگلر بابت آشنایی با بوزمن شکرگزار است ولی این فرایند بدون رنج کشیدن نبوده چرا که پروژه‌های Black Panther و Black Panther 2 هر دو برای کارگردان ساخته‌های خصوصی و شخصی هستند و حول محور شخصیت تچالا (T’Challa)، پادشاه واکاندا (Wakanda) روایت می‌شوند. برای کوگلر جدا نگه داشتن وظایف حرفه‌ای و احساسات شخصی همیشه راحت نیست.

یک زندگی حرفه‌ای دارید، یک زندگی خصوصی. می‌توانم بگویم زمانی که کاری که دوست دارید انجام می‌دهید، این دو زندگی با هم ترکیب می‌شوند، یکی می‌شوند. سعی می‌کنم بین کار و زندگی خودم تعادل برقرار کنم. ولی هنوز موفق نشدم، پس بدون شک این یکی از دشوارترین کارهایی است که در زندگی شخصیم مجبور به انجام آن شده‌ام.

نسخه دوم Black Panther در ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد.

منبع: collider

1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette