باست نظرش در مورد استفاده از تکنولوژی CGI برای فیلم Black Panther 2 را مطرح کرد

27 January 2021 - 00:52

آنجلا باست نظرات خود را در مورد ایده‌ی بازآفرینی چادویک بوزمن فقید با CGI در Black Panther 2 را در میان گذاشت و آن را ایده‌ای جالب می‌نامد.

آنجلا باست نظرات خود را در مورد ایده‌ی بازآفرینی چادویک بوزمن فقید با CGI در Black Panther 2 مطرح کرد. باست و بوزمن در فیلم Black Panther 2018، اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با محوریت یک قهرمان سیاه پوست، در نقش مادر و پسر بازی می‌کردند. Black Panther در هنگام اکران بسیار مورد استقبال قرار گرفت و رکوردهای گیشه را شکست و اولین فیلم مارول بود که اسکار گرفت. ساخت دنباله‌ برای آن اجتناب ناپذیر به‌نظر می‌رسید و Black Panther 2 اکنون سال‌هاست که در دست ساخت است.

به طرز غم انگیزی، بوزمن در ماه اوت گذشته پس از یک جنگ طولانی با سرطان درگذشت و طرفداران را مبهوت کرد. از آنجا که این بازیگر مسائل سلامتی خود را خصوصی نگه داشت، هیچ کس آماده نبود تا او را ناگهان از دست بدهد و مارول مجبور شد برنامه‌های خود را برای Black Panther 2 دوباره تنظیم کند. اگرچه هنوز مشخص نیست که این استودیو چگونه نبود بوزمن را جبران می‌کند. آن‌ها تایید کرده‌اند که نقش او از اول فیلم‌برداری نخواهد شد. فیلم Black Panther 2 قرار است در ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شود.

باست، بازیگر نقش ملکه‌ی سابق واکاندانا در دنیای سینمایی مارول، اخیراً با Entertainment Tonight در مورد سریال شبکه‌ی فاکس به نام ۹-۱-۱ صحبت کرده است. از باست خواسته شد تا نظرات خود را در مورد تصمیم به بازسازی و بازآفرینی بازمن برای Black Panther 2 مطرح کند. این بازیگر ابتدا اعتراف کرد این فکر به ذهن او خطور پیدا نکرده است. باست گفت:

جالبه. خب من به این ایده فکر نکرده بودم، اما مطمئناً این واکاندا است و آن‌ها از نظر فنی بسیار جلوتر از بقیه‌ی جهان هستند.

در قسمت دیگر مصاحبه، باست، بوزمن را کاملاً غیر قابل جایگزینی خواند. از دست دادن بوزمن هنوز کاملاً جدی احساس می‌شود و سخت است که تصور کنید Black Panther 2 بدون حضور او ساخته شود. با این حال، ایجاد مجدد او با CGI ممکن است، وفاداری به نقش و بازی او را از بین ببرد. مارول هنوز تصمیم خودش را اعلام نکرده ولی باید دید فیلم دوم بدون بوزمن چگونه ادامه خواهد یافت.یک ایده بین طرفداران وجود دارد که خواهر T’Challa، یعنی Shuri این نقش را بر عهده خواهد گرفت تا لباس قهرمان Wakanda را بپذیرد.

انتظار می‌رود که بسیاری از بازیگران اصلی فیلم Black Panther برای دنباله‌ی این اثر برگردند. اگرچه نبود بوزمن بسیار غم‌انگیز خواهد بود، اما Black Panther 2 فرصتی برای گرامی داشت یاد او و زنده نگه داشتن میراث T’Challa فراهم می‌کند. راه حل مارول ممکن است از طریق CGI یا بازسازی نباشد، اما امیدواریم دقیقاً همان چیزی باشد که طرفداران راضی کردن احساسات خود به آن نیاز دارند.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.