انتشار دو کلیپ جدید از The Falcon and The Winter Soldier

16 March 2021 - 11:18

کمپانی مارول در کمتر از یک هفته مانده به اکران سریال The Falcon and The Winter Soldier دو کلیپ جدید از این سریال را منتشر کرد.

کمتر از یک هفته به اکران سریال مورد انتظار The Falcon and The Winter Soldier مانده است. کمپانی مارول دو کلیپ جدید از این سریال منتشر کرده است که به رابطه کاری کاراکترهای نامی می‌‎پردازد. + Disney تنها چند هفته پس از پایان WandaVision، این سریال جدید مارول را به نمایش می‌گذارد. بدین ترتیب طرفداران مجبور نخواهند شد یک سال کامل را بدون محتوای جدید سپری کنند.

در سریال کمدی و اکشن The Falcon and The Winter Soldier شاهد همکاری دو شخصیت اصلی یعنی آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش سم ویلسون و سباستین استن (Sebastian Stan) در نقش باکی بارنز هستیم. همچنین شاهد بازگشت امیلی ونکمپ (Emily VanCamp) در نقش شارون کارتر و دانیل برول (Daniel Brühl) در نقش بارون زیمو و همچنین بازیگر جدید وایت راسل (Wyatt Russell) در نقش جان اف واکر هستیم. مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) شورانر و کاری اسکوگلند (Kari Skogland) کارگردان این نمایش هستند.

در این کلیپ‌ها ظاهرا سم و باکی نمی‌توانند باهم کنار بیایند. شوخی‌های کنایه‌دار به خوبی کار شده‌اند، بنابراین واضح است که در اینجا جذبه‌ای وجود دارد که این دو فقط بی جهت به همدیگر فشار می‌آورند. سم طبیعتاً بیشتر مزاحمت‌ها را انجام می‌دهد، اما باکی فقط پاسخ‌های سخیف می‌دهد. در یکی از این کلیپ‌ها شاهد بحث بسیار مهمی در مورد تفاوت جادوگران و ساحران هستیم و اینکه دکتر استرنج جزو کدام دسته است.

The Falcon and the Winter Soldier

با این حال در این کلیپ‌ها لحظات جدی‌تر و دراماتیک‌تر در رابطه آن‌ها وجود دارد. پس از وقایع Avengers: Endgame و مرگ استیو راجرز، هر دو شخصیت با آسیب روحی و مسئولیت زیادی روبرو می‌شوند. بخشی از داستان فیلم به چگونگی مدیریت مسئولیت به جا مانده از کاپیتان آمریکا و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد پس زمینه او از سوی سم خواهد پرداخت. در یکی از کلیپ‌ها به این بخش از روابطشان پرداخته شده است که در آن سم باکی را «باک» صدا می‌زند؛ قبل  از سم استیو او را به این لقب صدا می‌کرد.

اولین واکنش‌ها به فصل اول این نمایش چند روز پیش مشخص شدند. اگرچه این واکنش‌ها مثبت هستند، اما به نظر می‌رسد فصل اول عمدتا زمینه‌ای است تا به نوعی بتواند روایت بزرگتر سریال را تنظیم کند. برخلاف Wanda Vision که نه فصل بود متاسفانه سریال The Falcon and the Winter Soldier تنها دارای شش فصل خواهد بود. در این سریال مهیج شاهد صحنه‌های اکشن زیادی خواهیم بود که مطمئنا رضایت طرفداران را در پی خواهد داشت.

سریال The Falcon and The Winter Soldierدر تاریخ ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) در شبکه + Disney پخش خواهد شد. شما می‌توانید در زیر کلیپ‌های منتشر شده را مشاهده کنید.

 

منبع: collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.