فیلم‌برداری فیلم Tomb Raider به صورت رسمی آغاز شد

فیلم‌برداری فیلم Tomb Raider به صورت رسمی آغاز شد

لاراکرافت، بزرگترین باستان شناس و ماجراجوی دنیای سرگرمی، بر اساس داستانی از نسخه ریبوت بازی کامپیوتری خود که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده‌است، قرار است باز هم به سینماها باز گردد. با سینما گیمفا همراه باشید.

کمپانی برادران وارنر وظیفه ساخت این لایو اکشن بزرگ و محبوب را برعهده گرفته‌است و در آن از ستارگان و بازیگران بزرگی استفاده کرده‌است. بر اساس اطلاعات منتشرشده توسط کمپانی، بازیگر برنده اسکار آلیشیا ویکاندر (Alicia Vikander) در نقش لاراکرافت (Lara Croft) در فیلم حضور دارد. همچنین، والتون گاگینز (Walton Goggins) ستاره سریال مدیران فاسد (Vice Principals) و دنیل وو (Daniel Wu) بازیگر فیلم وارکرفت (Warcraft) نقشی کلیدی در فیلم دارند.

فیلم‌برداری فیلم قرار بود که در ماه دسامبر سال گذشته در بریتانیا و آفریقای جنوبی انجام شود، اما پیش تولید طولانی باعث تاخیر در فیلم‌برداری شد. خبر شروع فیلم‌برداری در ماه دسامبر توسط اکانت اینستاگرام کارگردان فیلم روئار یوثاگ (Roar Uthaug) تایید شده‌بود. اما مثل اینکه کارگردان با عوامل فنی فیلم در مورد زمان تمام شدن پیش تولید هماهنگ نبود و از به تاخیر خوردن فیلم خبر نداشت.

فیلم جدید همانند بازی کامپیوتری ساخته‌شده، نام ساده توم ریدر (Tomb Raider) را بدون هیچ پسوندی یدک می‌کشد. پایه اصلی داستان فیلم همانند بازی کامپیوتری، جستجوی لارا برای پیدا کردن پدر گمشده‌اش است، اما طبق گفته سازندگان فیلم جزئیات و نحوه جستجوی لارا  با بازی کامپیوتری، تفاوت بسیار زیادی دارد. اغلب اوقات نسخه‌های سینمایی این فرانچایز در زمینه‌ی فروش از بازی‌های کامپیوتری موفق‌تر عمل کرده‌اند و حتی فروش بیشتری هم داشته‌اند. به طور مثال فیلمی که در سال ۲۰۰۰ با بازی آنجلینا جولی ساخته شد، توانست در کل جهان مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار فروش کند. حال سازندگان  فیلم امیدوارند که به خاطر موفقیت بازی کامپیوتری، بتوانند فروش خوبی در سطح گیشه داشته باشند. ما هم دوست داریم که فیلم زیبایی از لارای محبوبمان ببینیم تا به سرنوشت فیلم قاتل کشیش (Assassin’s Creed)، که به آن هم امید زیادی بود، دچار نشود.

منبع : screenrant

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اسکار یکی از نامزدهای فیلم ۱۳Hours را رد صلاحیت کرد

در حالیکه تنها کمتر از یک روز تا