اولین تصویر از پشت صحنه ساخت فیلم The Gray Man منتشر شد

19 March 2021 - 13:01
فیلم The Gray Man

اولین تصویر با حضور رایان گاسلینگ از پشت صحنه ساخت فیلم «مرد خاکستری» منتشر شد.

در این تصویر منتشر شده می‌توان برای اولین بار نگاهی را به کاراکتر او در این فیلم انداخت. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده برادران روسو با نام‌های آنتونی روسو (Anthony Russo) و جو روسو (Joe Rosso) می‌باشد. این دو کارگردان برای اولین بار با کارگردانی سریال کمدی با عنوان Community نام خود را بر سر زبان‌ها انداختند و با ورودشان به عرصه فیلم‌های سینمایی و کارگردانی پروژه‌های بزرگی از دنیای سینمایی مارول از جمله فیلم‌های Captain America: The Winter Soldier ،Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame نیز موفق شدند که شهرت کنونی خود را کسب کنند.

با این حال، این دو کارگردان تنها به کارگردانی فیلم‌های کمیک بوکی بزرگ مانند فیلم Avengers: Endgame بسنده نکردند چرا که در سال ۲۰۲۱، فیلم کارگردانی شده غیر کمیک بوکی و جدید آن‌ها با عنوان Cherry در شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس به نمایش گذاشته شد. در این فیلم، تام هالند (Tom Holland) که پیش از این بازیگر نقش پیتر پارکر ملقب به مرد‌-عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول بوده، در نقش سربازی کهنه‌کار با داشتن مشکلاتی نظیر PTSD (اختلال اضطراب پس از سانحه) و اعتیاد به مواد مخدر حاضر شده است. متأسفانه نقد‌های منتشر شده از فیلم Cherry مثبت نبوده و در حال حاضر میانگین نمره منقدین برای این فیلم در سایت Rotten Tomatoes تنها ۳۷ درصد می‌باشد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که واکنش منفی منتقدین نسبت به این فیلم، عامل بازدارنده‌ای برای این دو کارگردان نبوده، چرا که آن‌ها همچنان در حال کارگردانی دیگر پروژه‌ غیر کمیک‌ بوکی خود یعنی فیلم The Gray Man هستند. این دو کارگردان به‌تازگی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده‌اند که آن‌ها، کار بر روی فیلم پرهزینه شبکه اینترنتی نتفلیکس با عنوان The Gray Man را آغاز کرده‌اند. بر‌اساس گزارش‌های منتشر شده، بودجه‌ای که کمپانی نتفلیکس برای ساخت این فیلم اکشن در نظر گرفته، مبلغی بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون دلار می‌باشد.

اکنون تائید شده است که ستاره فیلم The Gray Man یعنی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) برای فیلم‌برداری این فیلم وارد شهر لس‌آنجلس شده چرا که به‌تازگی وب‌سایت ET Canada تصویری را از پشت صحنه ساخت آن با حضور این بازیگر منتشر کرده است.

این تصویر را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

فیلم The Gray Man

داستان فیلم The Gray Man بر روی مأموری از آژانس اطلاعاتی CIA با نام کورت جنتری تمرکز خواهد داشت که پس از خیانت به او توسط این آژانس، تبدیل به مأموری فراری می‌شود. در این حین مأمور دیگری با نام لوید هانسن که یکی از دوستان قدیمی کورت جنتری می‌باشد، برای دستگیری‌اش به دنبال او فرستاده می‌شود.

نقش کاراکتر کورت جنتری را در این فیلم رایان گاسلینگ و نقش کاراکتر لوید هانسن را نیز کریس ایوانز (Chris Evans) ایفا خواهند کرد. از دیگر بازیگرانی که قرار است به جمع رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در این فیلم اضافه شوند می‌توان به جسیکا هنویک (Jessica Henwick)، آنا د آرماس (Ana de Armas)، جولیا باترز (Julia Butters)، بازیگر پرطرفدار سریال شبکه اینترنتی نتفلیکس با عنوان Bridgerton یعنی رگه-جین پیج (Regé-Jean Page) و الفری وودارد (Alfre Woodard) اشاره کرد.

تصویر جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت این فیلم حاوی هیچ‌گونه اطلاعات داستانی از این فیلم نمی‌باشد، چرا که در این تصویر تنها می‌توان رایان گاسلینگ را که به نظر می‌رسد لباس کاراکتر اصلی این فیلم را پوشیده، مشغول صحبت با خدمه ساخت این فیلم مشاهده کرد.

با توجه به این‌که قرار بوده این فیلم در ماه دسامبر وارد مرحله تولید شود (که به علت همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط به وجود آمده توسط این ویروس ساخت این فیلم با تأخیر مواجه شد) و بهتر شدن وضعیت همه‌گیری ویروس کرونا از آن موقع تا به حال، همچنان به نظر می‌رسد که رایان گاسلینگ و دیگر خدمه ساخت این فیلم پروتکل‌های ایمنی وضع شده جهت حفاظت از خود در مقابل ویروس کرونا را رعایت کرده‌اند.

برادران روسو تا به حال اطلاعاتی خاصی را از این پروژه مشخص نکرده‌اند ولی با این حال آن‌ها از نقش منفی کریس ایوانز در این فیلم مقداری صحبت‌ کرده‌اند و کاراکتر او را «کاراکتری بسیار جالب» خوانده‌اند و همچنین خاطر نشان کرده‌اند که نقش او در این فیلم نیازمند انعطاف‌پذیری بیشتر این بازیگر بوده است. البته پیش از این نیز کریس ایوانز در نقش منفی فیلم معمایی کمپانی Lionsgate با نام Knives Out و با کارگردانی و نویسندگی ریان جانسن (Rian Johnson) نقش‌آفرینی کرده و به نظر می‌رسد که او همین روند (بازی در نقش‌های منفی) را نیز در فیلم The Gray Man ادامه دهد.

پس از واکنش‌های منفی منتشر شده نسبت به فیلم تاریک و خشن برادران روسو یعنی فیلم Cherry و تبدیل تام هالند با کاراکتری تاریک، باید منتظر ماند و دید که آیا این دو کارگردان موفق خواهند شد که نقش منفی کریس ایوانز را در فیلم The Gray Man تبدیل به نقشی ماندگار کنند.

البته برادران روسو پیش از این نیز در ساخت فیلم‌ اکشن و دلهره‌آور کمپانی مارول با نام Captain America: The Winter Soldier و با نقش‌آفرینی کریس ایوانز موفق ظاهر شده‌اند و به نظر می‌رسد که فیلم The Gray Man نیز از لحاظ لحن داستانی‌، بیشتر شبیه به فیلم Captain America: The Winter Soldier باشد تا فیلم Cherry. علاوه بر این‌، علاقه بسیاری نیز در میان مخاطبان برای تماشای جدال بین بازیگران اصلی این فیلم یعنی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ وجود دارد.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.