تاریخ اکران انیمیشن Record of Ragnarok مشخص شد

28 March 2021 - 00:33

تاریخ اکران انیمیشن ژاپنی Recod of Ragnarok در تریلر جدید مشخص شد.

به نظر می‌رسد خدایان باستان امروزه در رسانه‌ها محبوبیت بسیار بالایی دارد، از Hades گرفته تا Blood of Zeus و تا حتی سری جدید Percy Jackson که قرار است منتشر شود. به این لیست انیمیشن Record of Ragnarok را باید اضافه کرد. انیمیشن ژاپنی Record of Ragnarok از مانگای محبوب ژاپنی Shuumatsu No Valkyrie اقتباس شده است. تریلر جدید از این انیمیشن در پنل مجازی نتفلکیس در AnimeJapan 2021 منتشر شده است. این اخبار بخشی از برنامه نتفلیکس برای انتشار ۴۰ عنوان انیمیشن جدید و اصلی در سال ۲۰۲۱ است. این عدد تقریبا دو برابر تعداد انیمیشن‌هایی است که این استریمر سال گذشته پخش کرده است.

داستان این انیمیشن در مورد گروهی به نام Gods ’Council (شورای خدایان) است. از نظر این گروه بشریت دیگر ارزش حفاظت ندارد و باید منقرض شود. قبل از این که این واقعه فاجعه‌بار رخ دهد، والکایری معروف به برون هیلد با ایفای نقش میوکی ساواشیرو (Miyuki Sawashiro) راهی را پیشنهاد می‌کند که بشریت می‌تواند خودش را رهایی بخشد: اگر گروهی از سیزده جنگجوی تاریخ بشریت بتوانند در نبردها علیه سیزده خدای قدرتمند پیروز شوند، بشریت دیگر منقرض نمی‌شود. این جنگجویان انسان شامل شخصیت‌های کتاب مقدس مانند آدم با هنرنمایی سوما سایتو (Soma Saito) و جنگ سالارانی مانند لو بو با ایفای نقش توموکازو سکی (Tomokazu Seki) هستند.

کارگردانی انیمیشن Record of Ragnarok بر عهده ماسائو اکوبو (Masao Okubo) است. این اولین کارگردانی او پس از فعالیت به عنوان انیماتور برای Red Baron و ریبوت Thundercats 2011 محسوب می‌شود.

علاوه بر تریلر منتشر شده، نتفلیکس پوستری از این انیمیشن را منتشر کرده است. در این پوستر آدم در مقابل زئوس متعال با بازی واتارو تاکاگی (Wataru Takagi) در جنگی ناگزیر قرار گرفته است. اگرچه بسیاری از متقئدان فیلم پیش‌بینی کرده‌اند Record of Ragnarok به عنوانی موفق تبدیل حواهد شد، اما این انیمیشن بدون انتقاد نیز نبوده است. در ۲۵ مارس (۵ فروردین)، رئیس جامعه جهانی هندوئیسم به نام راجان زد به تصویر کشیدن شیوا، سومین خدای هندو، و مانگا را محکوم کرد. هیچ گروه دیگری از آیین هندو اظهاراتی در مورد Ragnarok و به تصویر کشیدن شیوا ارائه نداده است.

Record of Ragnarok در ماه ژوئن در نتفلیکس پخش خواهد شد، البته هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است. تریلر رسمی Record of Ragnarok را از این نشانی می‌توانید مشاهده کنید. پوستر منتشر شده را نیز در قسمت زیر می‎توانید ببینید.

منبع: collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.