توضیحات جرج میلر و کریس همسورث درباره فیلم فیوریوسا

20 April 2021 - 13:01

جرج میلر در کنار کریس همسورث و چند نفر دیگر از عوامل سازنده فیلم فیوریوسا، در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند و به سوالات چند خبرنگار پاسخ دادند.

فیلم فیوریوسا (Furiosa) که پیش درآمدی از فیلم موفق مکس دیوانه: جاده خشم (Mad Max: Fury Road) است، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های غیرابرقهرمانی حال حاضر هالیوود است، چرا که شخصیت فیوریوسا از زمان معرفی در سال ۲۰۱۵، تبدیل به یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های زن سینما شده است.

اکنون جرج میلر (George Miller)، کارگردان مطرح استرالیایی در کنار داگ میچل (Doug Mitchell)، تهیه‌کننده فیلم مکس دیوانه و کریس همسورث (Chris Hemsworth)؛ بازیگر فیلم فیوریوسا، در یک کنفرانس خبری کوتاه شرکت کردند تا به چند سوال خبرنگاران پاسخ دهند.

این فیلم قرار است در ایالت نیو ساوت ولز در استرالیا فیلم‌برداری شود. در ابتدای این کنفرانس، فرماندار این ایالت درباره ساخت این فیلم گفت:

این فیلم، بزرگ‌ترین فیلمی است که در ایالت ما ساخته خواهد شد و باعث ایجاد بیش از ۸۰۰ شغل خواهد شد و حداقل ۳۵۰ میلیون دلار را وارد چرخه اقتصادی ایالت ما خواهد کرد.

کریس همسورث نیز درباره بازی در این فیلم گفت:

این یک فرصت بزرگ برای من محسوب می‌شود که بتوانم در فیلمی از یک فرنچایز نمادین به مانند مکس دیوانه و به کارگردانی فیلم‌سازی بزرگ مثل جرج میلر بازی کنم.

حقیقتا اجازه صحبت درباره شخصیت خودم را ندارم! با سابقه‌ای که از بازی در فیلم‌های مارول دارم، می‌دانم که نباید از داستان فیلم چیزی بگویم و به همین خاطر نمی‌توانم درباره شخصیت خودم در این فیلم توضیح دهم.

مثل اکثر مردم استرالیا، این فیلم را نگاه کردم (مکس دیوانه، یک فیلم استرالیایی است) و اینکه بعد از این همه سال در نسخه‌ای از آن بازی خواهم کرد، باعث افتخارم است. از بین تمام فیلم‌هایی که بازی کردم، بازی در این فیلم برای من غیرقابل باورتر است و تمام تلاشم را خواهم کرد تا عوامل سازنده نسخه‌های قبلی فیلم، از بازی من در این فیلم راضی باشند.

آیا با مل گیبسون (Mel Gibson) (بازیگر سه نسخه ابتدایی فیلم) درباره بازی در این فیلم صحبت کرده‌ام؟ خب نمی‌توانم بگویم شخصیت من در فیلم چه کسی است و آیا به شخصیت وی ارتباطی دارد یا خیر. ولی شاید باید با آنها تماس بگیرم. با آنها تماس خواهم گرفت و صحبت خواهم کرد. با شارلیز (ترون) (Charlize Theron)، تام هاردی (Tom Hardy) و مل گیبسون.

جرج میلر در کنار داگ میچل و کریس همسورث در کنفرانس مطبوعاتی فیلم فیوریوسا.

جرج میلر نیز درباره این فیلم گفت:

نمی‌خواهم داستان فیلم را بگویم اما باید بگویم که فیوریوسا فیلم متفاوتی نسبت به جاده خشم خواهد بود و در لوکیشن‌های مختلفی فیلم‌برداری خواهد داشت.

هدفم ساخت یک فیلم حماسی و بزرگ نیست و تنها می‌خواهم یک داستان را بیان کنم. ولی باید بگویم که این فیلم دارای سکانس‌های بسیار زیادی است. چیزی که می‌توانم بگویم این است که اتفاقات فیلم جاده خشم در طی یک بازه ۳ روزه رخ می‌داد اما اتفاقات فیلم فیوریوسا در طی چند سال رخ خواهند داد و با فیلم جاده خشم، بسیار متفاوت خواهد بود.

این فیلم در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ (۲ تیر ۱۴۰۲) اکران خواهد شد و به عنوان یک فیلم‌ساز، امیدوارم در آن زمان سینماها در سراسر دنیا باز شده باشند چون همه ما دوست داریم فیلم‌ها را در اتاقی تاریک و در کنار غریبه‌ها ببینیم تا تجربه خود را با آنها شریک شویم.

لازم به ذکر است که در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم، شخصیت فیوریوسا توسط شارلیز ترون بازی شد و بسیاری از منتقدین معتقد بودند که هنرنمایی وی، تاثیر بسیاری در جذاب شدن این شخصیت داشته است.

اما با توجه به اینکه این فیلم قرار است گذشته و جوانی این شخصیت را نشان دهد، ترون ۴۵ ساله در فیلم فیوریوسا حضور نخواهد داشت و آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) 25 ساله، در این فیلم در نقش فیوریوسا بازی خواهد کرد.

منبع: ۷NEWS

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.