صداپیشگی کریس پرت، آنیا تیلور-جوی و جک بلک در Super Mario

24 September 2021 - 04:35
صداپیشگی کریس پرت، آنیا تیلور-جوی و جک بلک در Super Mario

در مراسم نینتندو دایرکت که امروز برگزار شد، این کمپانی سرانجام تاریخ انتشار انیمیشن مورد انتظار برادران سوپر ماریو (Super Mario Bros) که براساس مجموعه بازی فوق‌العاده محبوبی با همین نام ساخته خواهد شد را، اعلام کرد.

پیشتر، این کمپانی تنها مشخص کرده بود که این انیمیشن در سال 2022 منتشر خواهد شد، اما اکنون مشخص شده است که انیمیشن برادران سوپر ماریو، در تاریخ 21 دسامبر سال 2022 (30 آذر 1401)، اکران خواهد شد.

نینتندو همچنین لیست بازیگران مطرحی که در این انیمیشن به صداپیشگی خواهند پرداخت را نیز اعلام کرد و طبق گفته این کمپانی، کریس پرت (Chris Pratt) قرار است در نقش شخصیت دوست داشتنی ماریو، به صداپیشگی بپردازد.

در این بین، آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) نیز صداپیشه شخصیت شاهدخت پیچ (Princess Peach) را عهده دار خواهد بود. همچنین چارلی دی (Charlie Day) نیز در نقش لوئیجی (Luigi)؛ برادر ماریو به صداپیشگی در این انیمیشن خواهد پرداخت.

اما صداپیشگی باوزر (Bowser)؛ شخصیت ضدقهرمان داستان را، جک بلک (Jack Black) انجام خواهد داد و کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) نیز صداپیشه شخصیت تود (Toad) است. ست روگن (Seth Rogen) نیز شخصیت دانکی کونگ (Donkey Kong) را صداپیشگی خواهد کرد.

ارون هورواث (Aaron Horvath) و مایکل جیلینیک (Michael Jelenic) نیز، وظیفه کارگردانی این انیمیشن را برعهده خواهند داشت.

تاکنون بیش از 750 میلیون نسخه از مجموعه بازی‌های سوپر ماریو که در ایران با نام قارچ خور معروف شده‌اند، فروش رفته است تا این مجموعه، پرفروش ترین فرنچایز بازی تاریخ لقب گیرد.

منبع: کمپانی نینتندو

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.