بازیگران جدیدی به فیلم بعدی استیون اسپیلبرگ پیوستند

15 July 2021 - 12:22
The Fabelmans

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط وب‌سایت ددلاین، کلویی ایست، اوکس فگلی و ایزابل کوسمن قرار است به جمع بازیگران حاضر در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ با نام The Fabelmans اضافه شوند.

فیلم The Fabelmans براساس دوران کودکی کارگردان مطرح هالیوودی با استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) ساخته خواهد شد. سه بازیگر جدید اضافه شده به این فیلم، قرار است نقش هم‌کلاسی‌های دوران دبیرستان این فیلم‌ساز مطرح را در آن ایفا کنند.

به غیر از کلویی ایست (Chloe East)، اوکس فگلی (Oakes Fegley) و ایزابل کوسمن (Isabelle Kusman)، از دیگر بازیگرانی که قرار است در این فیلم به ایفای نقش بپردازند می‌توان به پل دینو (Paul Dano)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، ست روگن (Seth Rogen)، سم رکنر (Sam Rechner)، جولیا باترز (Julia Butters) و گابریل لابل (Gabriel Labelle) اشاره کرد.

فیلم‌نامه این فیلم را خود استیون اسپیلبرگ با همکاری نویسنده‌ دیگری با نام تونی کوشنر (Tony Kushner) به قلم درآورده‌‌ است. استیون اسپیلبرگ علاوه بر کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه این پروژه، وظیفه تولید‌کنندگی آن را نیز به همراه تونی کوشنر و کریستی ماکوسکو کریگر (Kristie Macosko Krieger) بر عهده خواهد داشت.

از کارهای قبلی کلویی ایست می‌توان فیلم کمدی و ترسناک کمپانی Orion Classics در سال ۲۰۲۰ با عنوان The Wolf of Snow Hollow را نام برد.

این بازیگر اخیراً در سریال اورجینال شبکه اینترنتی HBO Max با عنوان Generation نیز، به عنوان یکی از بازیگران اصلی آن دیده شده است. از کارهای آینده او نیز می‌توان به فیلم کمدی تلخ Going Places اشاره کرد که به‌تازگی روند تولیدش به اتمام رسیده است.

اوکس فگلی نیز بازی در پروژه‌هایی از جمله فیلم درام کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۱۹ با عنوان The Goldfinch، فیلم معمایی کمپانی آمازون در سال ۲۰۱۷ با نام Wonderstruck، فیلم کمدی The War with Grandpa با نقش‌آفرینی رابرت دنیرو (Robert De Niro)، فیلم Pete’s Dragon و فیلم درام Fort Bliss در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه خود دارد.

ایزابل کوسمن نیز بازیگر تازه‌واردی می‌باشد که قرار است علاوه بر این پروژه، در فیلم بعدی پل توماس اندرسن (Paul Thomas Anderson) که برای پخش در روز کریسمس برنامه‌ریزی شده، نیز نقش‌آفرینی کند.

منبع: ددلاین

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.