انتشار 4 پوستر جدید و جذاب از فیلم ابرقهرمانی Venom 2

21 September 2021 - 05:36
انتشار 4 پوستر جدید و جذاب از فیلم ابرقهرمانی Venom 2

فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) که با نام ونوم 2 نیز از آن یاد می‌شود، یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2021 سینما است که پس از چندین بار تاخیر، قرار است به زودی اکران جهانی خود را آغاز کند.

اکنون کمپانی سونی تصمیم گرفته است تا هواداران این فیلم را با انتشار 4 پوستر زیبا و جدید از چهار شخصیت اصلی این فیلم ابرقهرمانی، هیجان زده کند.

در قسمت دوم فیلم ونوم، تام هاردی (Tom Hardy) مجددا در نقش ادی براک (Eddie Brock) یا همان ونوم به هنرنمایی پرداخته است و میشل ویلیامز (Michelle Williams) نیز بمانند قسمت نخست، در این قسمت نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

در این قسمت، وودی هرلسون (Woody Harrelson) که در سکانس پایانی قسمت نخست وی را مشاهده کردیم، به عنوان نقش شخصیت مقابل ونوم؛ یعنی شخصیت کارنیج، بازی کرده است.

همچنین نائومی هریس (Naomie Harris) نیز به عنوان بازیگر جدید و در نقش شیریک (Shriek)، در این فیلم به هنرنمایی پرداخته است. در این بین، اندی سرکیس (Andy Serkis) نیز وظیفه کارگردانی این قسمت را برعهده داشته است.

قبل از تماشای 4 پوستر جدید این فیلم، لازم است یادآور شویم که فیلم ونوم 2، از تاریخ 1 اکتبر (9 مهر)، اکران جهانی خود را در سالن‌های سینما، آغاز خواهد کرد.

منبع: کمپانی سونی

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.