الیزابت بنکس دنباله کارتون عصر حجر را خواهد ساخت

28 April 2021 - 16:25

الیزابت بنکس قصد دارد که ادامه مجموعه انیمیشن محبوب عصر حجر را بسازد و خود نیز به عنوان نقش اول، در آن صداپیشگی خواهد کرد.

انیمیشن فلینتستن‌ها (The Flintstones) که در ایران با نام عصر حجر پخش شده بود، یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های انیمیشنی تاریخ است که اکنون قرار است دنباله آن ساخته و از طریق شبکه فاکس پخش شود.

الیزابت بنکس (Elizabeth Banks) از حدود ۳ سال قبل تصمیم به ساخت دنباله این مجموعه گرفت و پس از تلاشی چند ساله، اکنون با شبکه فاکس به توافق رسیده تا این مجموعه از طریق این شبکه پخش شود. بنکس علاوه بر تهیه‌کنندگی این مجموعه، به عنوان یکی از صداپیشگان آن نیز فعالیت خواهد کرد.

مجموعه جدید، بدراک (Bedrock) نام دارد که اسم شهری است که داستان خانواده فلینتستن در آن روی می‌داد. داستان این مجموعه اما درباره شخصیت پبلز (بنکس) است که اکنون بزرگ شده است و در حالی که دنیا وارد عصر برنزی شده است، وی قصد دارد زندگی خود را شروع کند. وقایع این مجموعه، بیست سال بعد از مجموعه اصلی رخ می‌دهند.

یکی از مدیران شبکه فاکس، درباره این خبر گفت:

قبل از سیمپسون‌ها و شهر اسپرینگ‌فیلد، گریفین‌ها (مجموعه فامیلی گای) و شهر کوهاگ و یا حتی قبل از آن که بلچرها به سرو ساندویچ برگر مشغول باشند، خانواده فلینتستن‌ها و شهر بدراک وجود داشتند.

تاثیر این مجموعه بر دنیای انیمیشن‌ها، غیرقابل انکار است و این که تلاش کنیم تا این مجموعه را برای بینندگان امروزی بسازیم، چالشی است که ما در شبکه فاکس، مشتاق انجام آن در کنار الیزابت بنکس و تیم سازنده این مجموعه هستیم.

انیمیشن فلینتستن‌ها اولین بار در سال ۱۹۶۰ و از طریق شبکه ABC پخش شد و خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی شد. این مجموعه، اولین مجموعه انیمیشنی تاریخ تلویزیون آمریکا بود که در ساعات اوج (پربیننده) تلویزیون، پخش شد.

در طی سالیان اخیر، چندین تلاش برای بازسازی یا ساخت مجموعه‌ای الهام گرفته شده از آن شده است اما هیچکدام به نتیجه نرسیده است و بنکس و تیم سازنده مجموعه بدراک، امیدوارند تا بتواند طرح خود را به سرانجام خوبی برسانند.

لازم به ذکر است که هنوز زمان پخش این مجموعه مشخص نشده است. همچنین سایر صداپیشگان این مجموعه نیز هنوز انتخاب نشده‌اند.

منبع: collider

 

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.