کلیپ جدیدی از بخش اول انیمیشن Batman: The Long Halloween منتشر شد

2 June 2021 - 14:47
انیمیشن Batman: The Long Halloween

بخش اول انیمیشن Batman: The Long Halloween طی یک کلیپ اکشن و پرمخاطب تمرکز خود را روی تعقیب و گریزی با بت‌موبیل (ماشین بتمن) قرار می‌دهد.

این کلیپ یک دقیقه و نیمی آخرین سبک انیمیشن DC و یک شوالیه تاریکی که بسیار مصمم است را به تصویر می‌کشد.

صحنه مورد بحث شامل بتمن با صدای جنسن اکلس (Jensen Ackles) می‌شود که به دنبال میکی چن با صدای گری چون (Gary Chun) که از اوباش شهر گاتهام سیتی است، می‌باشد. این کلیپ همچنین صحنه‌های کوتاهی از کاپتان جیمز گوردون با صدای بیلی بروک (Billy Burke)، افسر پیرس با صدای گری لروی گری (Gary LeRoi Gray) و خدمتکار بروس وین یعنی آلفرد با صدای الستر دانکن (Alastair Duncan) دارد. از قسمت تعقیب و گریز هیجان‌انگیز اتوموبیل بگذریم، همیشه دیدن برخی از بزرگترین متحدان بتمن در کنار هم در سبک Caped Crusader بسیار جالب است. در یک کلیپ که قبلا منتشر شده بود، بروس و آلفرد با یکدیگر بحث می‌کردند که آشکارا بسیار ملایم‌تر از این صحنه بود، آرامشی قبل از طوفان که اکنون درک می‌شود.

مجموعه کمیک‌های جف لوب (Jeff Loeb) و تیم سیل (Tim Sale) در سال ۱۹۹۶ دقیقا به خاطر سبک اکشن خالص خود شناخته نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد که این انیمیشن اقدام به ایجاد توازن در لحظات هیجان‌انگیز و خلق رمز و راز کرده است. در حالی که کلیپ جدید روی مورد اول تمرکز دارد، اما فقط طعم کمی از آن چه داستان ارائه می‌دهد را به طرفداران می‌چشاند. سری The Long Halloween بتمن را در یک تیم در کنار کاراکتر هاروی دنت با صدای جاش دوهامل (Josh Duhamel) و جیمز گوردون با صدای بروک به تصویر می‌کشد. این تیم به دنبال گرفتن قاتلی هستند که هر ماه در یک روز تعطیل اقدام به قتل می‌کند. این راز یک ساله آن‌ها را با دنیای جنایتکار گاتهام روبه‌رو می‌کند. این جنایتکاران شامل چهره‌های آشنایی از جمله کارمین فالکون با صدای تیتوس ولیور (Titus Welliver)، جوکر با صدای تروی بیکر (Troy Baker)، سالومون گراندی با صدای فرد تاتاسیور (Fred Tatasciore) و کلندرمن با صدای دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) می‌شوند. همچنین در این میان می‌توان به کاراکتر نمادینی که در تریلر رسمی به تصویر کشیده شد یعنی کت‌وومن با صدای نایا ریورا (Naya Rivera) اشاره کرد.

بخش اول انیمیشن Batman: The Long Halloween قرار است ۲۲ ژوئن (۱ تیر) در نسخه‌های دیجیتال و بلوری منتشر شود. بخش دوم هم قرار است ۲۷ ژوئیه (۵ مرداد) به صورت دیجیتال و ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) به صورت بلوری منتشر شود.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.