تصاویر جدیدی از فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شد

4 تیر 1400 - 01:38
فیلم Shazam! Fury of the Gods

تصاویر جدید فیلم Shazam! Fury of the Gods هلن میرن را به عنوان دختر اطلس یعنی هسپرا به تصویر می‌کشد.

هسپرا یکی از کاراکتر‌های شروری است که جلوی راه کاراکتر شزم با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi) و خانواده ابرقهرمان او قرار می‌گیرد. تصاویر جدید توسط جاست جرد (Just Jared) منتشر شده‌اند و نشان می‌دهند که لی‌وای و هلن میرن (Helen Mirren) با هم در صحنه فیلم‌برداری حضور داشته و هر دو لباس کامل خود را پوشیده‌اند.

همان‌طور که در تصاویر جدید می‌بینیم، لباس میرن دارای یک جز فلزی است که با یک تاج دندانه‌دار تکمیل می‌شود. این طراحی از کاراکتر آمازونی واندروومن فاصله چندانی ندارد که با توجه به این که هر دو کاراکتر از افسانه‌های یونان الهام گرفته شده‌اند، منطقی به می‌رسد. میرن برای شکست دادن قهرمانان در فیلم Shazam! Fury of the Gods تنها نخواهد بود؛ چرا که کاراکتر کالیپسو با بازی لوسی لیو (Lucy Liu) و کاراکتر ناشناسی با بازی ریچل زگلر (Rachel Zegler) که هر دو دختران اطلس هستند، به او می‌پیوندند. ما هنوز موفق به مشاهده لیو و زگلر در لباس کاراکترهایشان نشده‌ایم، اما کارگردان این فیلم یعنی دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) اخیرا از لباس ابرقهرمانانش رونمایی کرد. با این وجود، طولی نمی‌کشد تا بتوانیم نگاهی اجمالی به کل بازیگران فیلم داشته باشیم.

فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است در سال ۲۰۲۳ اکران شود که یعنی ما هنوز چیز زیادی درباره این فیلم DC نمی‌دانیم. طرح کلی داستان این فیلم هنوز به صورت علنی مشخص نشده است، اما همان‌طور که DC قصد دارد به دنیای سینمایی خود فیلم جدیدی اضافه کند، امکان دارد که این فیلم به گونه‌ای با پروژه‌های دیگر DC که قرار است در آینده اکران شوند مانند فیلم Black Adam با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) و فیلم Aquaman: The Lost Kingdom که هر دو قرار است در سال آینده منتشر شوند مرتبط باشد.

کارگردانی فیلم Shazam! Fury of the Gods توسط سندبرگ و براساس فیلم‌نامه‌ای به نویسندگی هنری گایدن (Henry Gayden) انجام می‌شود. این نویسنده و کارگردان پیشتر روی پروژه موفق Shazam! با هم همکاری داشتند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods قرار است ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) اکران شود. تصاویر به تازگی منتشر شده را با دنبال کردن این لینک مشاهده نمایید.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید