نتفلیکس سریال Shadow and Bone را برای فصل دوم تمدید کرد

8 June 2021 - 01:32

نتفلیکس با کمک بازیگران سریال فانتزی سایه و استخوان، اعلام کرد که این سریال برای یک فصل دیگر تمدید شده است و فصل دوم آن به زودی ساخته خواهد شد.

شبکه نتفلیکس در طی همایش مجازی خود، اعلام کرد که سریال فانتزی سایه و استخوان (Shadow and Bone) را برای فصل دوم تمدید کرده است. این شبکه کلیپی را از بازیگران این سریال منتشر کرد که در آن، این بازیگران خبر تمدید این سریال برای فصل دوم را اعلام می‌کنند.

اریک هیزرر (Eric Heisserer)، شورانر و یکی از نویسندگان این سریال در واکنش به این خبر گفت:

هیجان زده و بسیار مفتخر هستم که مجددا به دنیای گریشاورس برخواهم گشت تا داستان این شخصیت‌های دوست داشتنی را دنبال کنیم.

لی باردوگو (Leigh Bardugo) نیز که مدیر اجرایی این سریال است و نویسنده مجموعه کتاب‌هایی است که این سریال از روی آن ساخته می‌شود، درباره این خبر گفت:

حدود ۱۰ سال است که در حال نوشتن در دنیای گریشاورس هستم و بسیار هیجان زده هستم که قرار است به ماجراجویی خود ادامه دهیم.

در فصل اول، تنها به چند مکان سر زدیم و شدیدا مشتاق آن هستم که بینندگان این سریال با شخصیت‌های جدید آن که باعث جذاب شدن این دنیا می‌شوند، آشنا کنم. بزرگتر شدن تیم بازیگری با استعدادمان، اتفاقی جادویی است.

جسی می لی (Jessie Mei Li)، آرچی رنوکس (Archie Renaux)، فردی کارتر (Freddy Carter) و بن بارنز (Ben Barnes) از جمله بازیگران فصل اول این سریال هستند که در فصل دوم آن نیز حضور خواهند داشت.

همچنین طبق گفته تهیه‌کنندگان این سریال، باید منتظر اضافه شدن بازیگران جدید به فصل دوم سریال باشیم هرچند هنوز نامی از این بازیگران اعلام نشده است. زمان انتشار فصل دوم این سریال نیز در حال حاضر نامشخص است.

می‌توانید کلیپ اعلام خبر تمدید این سریال فصل دوم را، از طریق صفحه یوتیوب تماشا کنید.

منبع: نتفلیکس

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.