تصاویر جدیدی از کاراکتر Soldier Boy در سریال The Boys منتشر شد

8 June 2021 - 07:59
سریال The Boys

تصاویر جدیدی از کاراکتر Soldier Boy با بازی جنسن اکلس در سریال The Boys منتشر شد.

همان‌طور که داریم روز‌ها را تا زمان شروع پخش فصل سوم سریال The Boys می‌شماریم، تصویر جدیدی به تازگی برای طرفداران این سریال منتشر شده است که اولین تصویر جنسن اکلس (Jensen Ackles) در نقش Soldier Boy در این فصل می‌باشد. حضور اکلس در فصل سوم این سریال از کمپانی آمازون مدت‌ها است که مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است. اگرچه عکس‌هایی از این مجموعه پیشتر توسط مجری پروژه یعنی اریک کریپک (Eric Kripke) و بازیگر این سریال یعنی کارل اربن (Karl Urban) به اشتراک گذاشته شده بود که نشان می‌داد جنسن دارای ریش پرپشتی است، این اولین باری است که یک تصویر رسمی از اکلس منتشر می‌شود.

این تصاویر در ابتدا زمانی منتشر شدند که یک حساب کاربری تایید شده از Vought International به صورت مرموزی ظاهر شد. کریپک با استفاده از فید توییتر از تلاش این اکانت برای درج تصاویر بدون حقوق انتقاد کرد و طرفداران را تشویق به پیگیری و گزارش این حساب کرد. در همین حال، اکلس تایید کرد که تصاویر واقعی این کاراکتر همراه با سپرش به زودی در آخر هفته منتشر خواهد شد.

لورا جین شانون (Laura Jean Shannon)، طراح این لباس، در گفت‌وگو با خبرگزاری ورایتی اظهار داشت:

هدف ما برجسته کردن عصر کهن مردانگی بود. با این پیشینه ما با سر به ساخت کیفیتی آمریکایی که در ارتش شناخته می‌شود شیرجه می‌زنیم. ما می‌دانستیم که این بازیگر باید ظاهر استیو مک‌کوئین (Steve McQueen) و نگرش جان واین (John Wayne) را داشته باشد. خوشبختانه جنسن اکلس تمام موارد گفته شده را دارا می‌باشد.

در کمیک‌های اصلی ساخته گارت انیس (Garth Ennis) و دریک رابرتسون (Darick Robertson)، Soldier Boy کاراکتری است که داستان پشت او با رمز و راز پوشیده شده است. در سال ۱۹۹۴ به او یک فرمول کامل شده به اسم ترکیب V تزریق می‌شود و برخلاف استیو راجرز او قصد دارد که تمام سربازان آلمانی را بکشد. در بخشی از داستان، مسیر او با مسیر Lady Liberty، که بعد‌ها Stormfront نام گرفت، تلاقی می‌کند. با توجه به این که آیا کش (Aya Cash) در حال حاضر قرار نیست در فصل سوم این سریال حضور یابد ما احتمالا یک دیدار مجدد بین Soldier Boy و Stormfront خواهیم داشت که ممکن است به صورت فلش‌بک باشد.

فصل اول و دوم سریال The Boys در حال حاضر در استریمر Amazon Prime Video در دسترس می‌باشد و فصل سوم آن نیز در مرحله فیلم‌برداری است.

در قسمت زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از کاراکتر Soldier Boy را مشاهده نمایید.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.