کانسپت آرت جدیدی از ظاهر کاراکتر سولجر بوی در سریال The Boys منتشر شد

17 June 2021 - 14:21
The Boys

هنرمندی که وظیفه طراحی لباس کاراکتر سولجر بوی را در سریال «پسرها» بر عهده داشته، به‌تازگی کانسپت ‌آرت جدیدی را از ظاهر این کاراکتر منتشر کرده است.

این هنرمند گرگ هاپ‌وود (Greg Hopwood) نام دارد و او این کانسپت‌ آرت (کانسپت ‌آرت گونه‌ای از هنری می‌باشد که در آن، ایده یک اثر را قبل از تولید محصول نهایی، به‌شکل بصری نمایش می‌دهند) را با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر با طرفداران این سریال به اشتراک گذاشته است.

وظیفه نقش‌آفرینی کاراکتر سولجر بوی را در این سریال، ستاره سریال بسیار پرطرفدار Supernatural با نام جنسن اکلس (Jensen Ackles) بر عهده داشته است. او قرار است در فصل سوم سریال The Boys برای اولین بار در نقش این کاراکتر حاضر شود.

پیش از این نیز، تصویری از لباس کاراکتر سولجر بوی به صورت رسمی منتشر شده بود که با کانسپت آرت طراحی شده توسط گرگ هاپ‌وود تشابه بسیاری داشته است.

با این حال لباس طراحی شده توسط گرگ هاپ‌وود برای کاراکتر سولجر بوی، با لباسی که این کاراکتر در کمیک بوک‌ها بر تن داشته، تفاوت بسیاری دارد چرا که در کمیک بوک‌های The Boys، کاراکتر سولجر بوی با لباسی قرمز-سفید و آبی رنگ دیده شده در حالی که او در این سریال، لباسی با رنگ سبز نظامی را بر تن خواهد داشت.

در کمیک بوک‌ها، لباس کاراکتر سولجر بوی تشابه بسیاری را با لباس کاراکتر کاپیتان آمریکا دارد و سریال The Boys نیز تلاش کرده تا با طراحی لباسی متفاوت، از مقایسه این دو کاراکتر با یکدیگر جلوگیری کند تا کاراکتر سولجر بوی بتواند در این سریال به جای این‌که تقلید مسخره‌آمیزی از کاپیتان آمریکا باشد، بر پای خودش بایستد.

هنوز مشخص نیست که این کاراکتر چگونه قرار است در فصل سوم سریال The Boys معرفی شود.

در کمیک بوک‌های خلق شده توسط گارت انیس (Garth Ennis) و داریک رابرتسون (Darick Robertson)، او همیشه اشتیاق بسیاری را جهت پیوستن به گروه سون داشته ولی هیچ‌وقت به این هدف خود نرسیده چرا که او، کاراکتری است که هیچ‌وقت ناسزا نمی‌گوید، همیشه پیرو قوانین است و حتی از سو استفاده از قدرت‌هایش نیز خودداری می‌کند و به همین دلیل است که کاراکتر هوملندر به او اعتماد ندارد.

نقش کاراکتر هوملندر را در این سریال، بازیگری با نام آنتونی استار (Antony Starr) ایفا کرده است.

اگر فصل سوم این سریال واقعاً از خط داستانی Herogasm در سری کمیک‌ بوک‌های The Boys الهام گرفته باشد، تفاوت‌ها و اختلاف نظر‌های این دو کاراکتر با یکدیگر در آن بسیار جالب خواهد بود. مدیر این سریال با نام اریک کریپک (Eric Kripke) نیز پیش از این، احتمال استفاده از این خط داستانی را در فصل سوم این سریال مطرح کرده بود.

در حال حاضر فصل اول و دوم سریال The Boys را می‌توان در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو کمپانی آمازون مشاهده کرد. هنوز مشخص نیست که فصل سوم این سریال قرار است در چه زمانی در این شبکه به نمایش گذاشته شود.

کانسپ آرت منتشر شده توسط گرگ هاپ‌وود را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

The Boys

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.