ساخت دو سریال انیمیشنی از سری بازی‌ های Far Cry توسط کمپانی نتفلیکس تائید شد

24 خرداد 1400 - 11:52
Far Cry

کمپانی نتفلیکس اخیراً ساخت دو سریال انیمیشنی از سری بازی‌های ویدیویی «فار کرای» را برای شبکه اینترنتی خود تائید کرده است.

یکی از این دو پروژه‌‌، سریال انیمیشنی بزرگسالانه‌ای‌‌ با عنوان Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix نام دارد که داستانش از سری بازی‌های ویدیویی بسیار محبوب کمپانی یوبی‌سافت با نام Far Cry الهام گرفته شده است.

سریال انیمیشنی Captain Laserhawk، اسپین‌آفی از بسته الحاقی تولید شده برای قسمت سوم از سری بازی‌های ویدیویی Far Cry با نام Blood Dragon خواهد بود که شخصیت اصلی آن، کاراکتری با نام گروهبان رکس بوده که بازیگر آمریکایی با نام مایکل بین (Michael Biehn) وظیفه صداپیشگی این شخصیت را در این بازی بر عهده داشته است.

آدی شانکار (Adi Shankar) به عنوان سازنده و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال انتخاب شده است. این فیلم‌ساز هندی-آمریکایی پیش از این نیز، وظیفه توسعه سریال انیمیشنی دیگری را برای شبکه اینترنتی نتفلیکس از سری بازی‌های ویدیویی Castlevania بر عهده داشته و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال بوده است.

هلن جوگوت (Hélène Juguet)، هوگو رون (Hugo Revon) و جرارد گیلموت (Gérard Guillemot) از کمپانی یوبی‌سافت، تولید‌کنندگان این پروژه خواهند بود. وظیفه ساخت این سریال انیمیشنی را نیز استودیو انیمیشن‌سازی Bobbypills بر عهده خواهد داشت.

فصل اول سریال Captain Laserhawk دارای شش قسمت خواهد بود. تا به حال بیش از ۶۰ میلیون نسخه از سری بازی‌های ویدیویی Far Cry به فروش رسیده و قسمت بعدی این عنوان نیز قرار است در ماه اکتبر سال جاری (مهر ماه ۱۴۰۰) منتشر شود که در آن بازیگر مشهوری با نام جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در نقش شخصیت منفی اصلی آن، حاضر خواهد شد.

آدی شانکار در طی اعلامیه کمپانی نتفلیکس مبنی بر خبر تولید سریال Captain Laserhawk، جزئیاتی را نیز از این سریال مشخص کرده است. داستان این سریال در دنیای موازی روایت خواهد شد که در آن اتوماسیون کسب و کار در دهه ۱۹۵۰ باعث شده که اکثر شهروندان بی‌کار شوند و در این بین، بزرگ‌ترین شرکت فناروی این دنیا با نام ایدن، درآمد پایه‌ای را در اختیار این شهروندان قرار داده تا با نظارت گسترده بر آن‌ها، جمعیت را کنترل کرده و از قدرتش سو استفاده کند.

دلف لیزرهاک (Dolph Laserhawk) یکی از شخصیت‌های اصلی حاضر در این سریال خواهد بود. او سربازی ارتقا یافته و بخشی از ارتش این کمپانی می‌باشد که در حال برنامه‌ریزی است تا با انجام سرقتی بزرگ، به همراه دوستش فرار کند.

تاریخ پخش این سریال هنوز مشخص نشده ولی با این حال سریال Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix، جدیدترین پروژه حاصل از همکاری مشترک بین دو کمپانی‌های نتفلیکس و یوبی‌سافت خواهد بود. علاوه بر این سریال، کمپانی نتفلیکس پروژه‌های دیگری را نیز از بازی‌های ویدیویی کمپانی یوبی‌سافت تولید خواهد کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به سریال انیمیشنی اصلی از سری بازی‌های ویدیویی Far Cry، سریالی انیمیشنی از سری بازی‌های ویدیویی Splinter Cell و سریال لایو اکشنی از بازی‌های ویدیویی Assassin’s Creed اشاره کرد.

کمپانی نتفلیکس پیش از این نیز، با به دست آوردن حقوق مربوط به ساخت پروژه‌ای از سری بازی‌های ویدیویی The Division، قرار است فیلمی را از این بازی‌ها با نقش‌آفرینی بازیگرانی از جمله جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و جسیکا چستین (Jessica Chastain) در نقش‌های اصلی، تولید کند. وظیفه کارگردانی این فیلم را راوسون مارشال تربر (Rawson Marshall Thurber) بر عهده خواهد داشت.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.