اولین تصاویر از فیلم Persuasion منتشر شد

25 خرداد 1400 - 13:26
Persuasion

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی با انتشار توییتی جدید در شبکه اجتماعی توییتر، از اولین تصاویر فیلم اقتباسی آینده خود با نام «ترغیب» رونمایی کرده است.

این فیلم، اقتباسی از رمان نوشته شده با عنوان Persuasion توسط نویسنده مشهور انگلیسی در قرن هجدهم و نوزدهم با نام جین آستن (Jane Austen) می‌باشد. در اولین تصاویر منتشر شده از این پروژه می‌توان داکوتا جانسون (Dakota Johnson)، هنری گلدینگ (Henry Golding) و کوسمو جارویس (Cosmo Jarvis) را در لباس‌های تاریخی خیره‌کننده‌ای که برای نقش‌آفرینی در این فیلم به تن کرد‌ه‌اند، مشاهده کرد.

وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده کارگردان بریتانیایی با نام کری کراکنل (Carrie Cracknell) بوده است. این پروژه، اولین فیلم سینمایی می‌باشد که این کارگردان مطرح تئاتر، وظیفه هدایت آن را بر عهده داشته است. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به تئاتری با عنوان Sea Wall/A Life با نقش‌آفرینی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) اشاره کرد.

رمان Persuasion آخرین کار جین آستن قبل از مرگش می‌باشد. داستان این رمان بر روی زن مجرد و ۲۷ ساله‌ای با نام آن الیوت (با نقش‌آفرینی داکوتا جانسون) تمرکز دارد که با معشوق قبلی‌اش که پیش از این نامزدی‌اش را با او به علت توصیه‌های خانواده و دوستانش به هم زده بود، دوباره ملاقات می‌کند. این ملاقات آن‌ها که پس از هفت سال از آخرین دیدارشان با یکدیگر اتفاق افتاده، فرصت دوباره‌ای را جهت عاشق شدن و تشکیل زندگی مشترک، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

کوسمو جارویس در نقش معشوق کاراکتر داکوتا جانسون و هنری گلدینگ نیز در نقش پسر عموی او در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر این سه نفر، ریچارد ای گرانت (Richard E. Grant) و سوکی واترهاوس (Suki Waterhouse) نیز در نقش کاراکترهای مکمل در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم اقتباسی کمپانی نتفلیکس از رمان Persuasion، تنها پروژه در حال توسعه از این رمان نیست چرا که کمپانی BBC Films نیز پروژه‌ای را براساس این رمان در مرحله پیش تولید قرار داده که در آن، بازیگر سریال Succession با نام سارا اسنوک (Sarah Snook) برای نقش‌آفرینی در نقش کاراکتر آن الیوت انتخاب شده است. وظیفه هدایت نسخه BBC Films از رمان Persuasion را کارگردان بریتانیایی با نام ماهالیا بلو (Mahalia Belo) بر عهده خواهد داشت. این پروژه، اولین فیلم سینمایی بلندی است که ماهالیا بلو قرار است وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد.

از کارهای قبلی اقتباس شده از رمان‌های جین آستن می‌توان به فیلم درام تاریخی سال ۲۰۲۰ کمپانی‌های Focus Features و یونیورسال با نام Emma اشاره کرد. وظیفه هدایت این فیلم را عکاس و کارگردان آمریکایی با نام آتم دی وایلد (Autumn de Wilde) بر عهده داشته است. در این فیلم، لحن رمان جین آستن به خوبی حفظ شده بود و با توجه به تصاویر منتشر شده از فیلم Persuasion نیز، به نظر می‌رسد که کری کراکنل تلاش خود را کرده تا کاری مشابه با آن را انجام دهد.

فیلم Persuasion قرار است در زمانی در سال ۲۰۲۲ در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

تصاویر منتشر شده از این فیلم را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید