مبارزه جنیفر لوپز با هوش مصنوعی

16 June 2021 - 04:54

جنیفر لوپز در فیلم جدید و علمی تخیلی اطلس، تلاش خواهد کرد تا جلوی یک هوش مصنوعی که قصد نابودی بشریت را دارد، بگیرد.

فیلم علمی تخیلی اصلس (Atlas) در آینده روایت می‌شود و درباره شخصیتی با همین نام است که برای نژاد انسان‌ها می‌جنگد و در تلاش است تا جلوی یک هوش مصنوعی را بگیرد. این هوش مصنوعی که یک سرباز است، تشخیص می‌دهد که تنها راه پایان دادن به جنگ، نابود کردن نسل بشریت است.

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) در این فیلم در نقش اول؛ یعنی شخصیت اطلس بازی خواهد کرد. شخصیتی که برای مقابله با این هوش مصنوعی، مجبور می‌شود با چیزی که بیش از هر چیز دیگری از آن می‌ترسد، همکاری کند. یک هوش مصنوعی دیگر.

شبکه نتفلیکس برای کارگردانی این اثر، برد پیتون (Brad Peyton) را انتخاب کرده است. آخرین ساخته پیتون، فیلم رمپیج (Rampage) بود که در سال ۲۰۱۹ و با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) منتشر شد و به فروش ۴۲۸ میلیون دلاری دست پیدا کرد. فیلم‌نامه این اثر را نیز Aron Eli Coleite نوشته است.

این فیلم تنها یکی از همکاری‌های جنیفر لوپز با شبکه استریم نتفلیکس است. لوپز که اخیرا قراردادی را جهت همکاری با این شبکه امضا کرده است، به تازگی قرارداد بازی در فیلم اکشن مادر (The Mother) به کارگردانی نیکی کارو (Niki Caro‎) را نیز امضا کرده است که توسط این شبکه منتشر خواهد شد.

لوپز علاوه بر بازیگری، تهیه‌کننده این فیلم نیز خواهد بود. نتفلیکس هنوز زمان انتشار و یا اسامی سایر بازیگران این فیلم را اعلام نکرده است.

منبع: deadline

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.