تاریخ اکران فیلم Transformers: Rise of the Beasts مشخص شد

4 تیر 1400 - 11:52
فیلم Transformers: Rise of the Beasts

اتوبات‌ها آماده ظاهر شدن شوید! سرانجام تاریخ اکران فیلم Transformers: Rise of the Beasts با بازی آنتونی راموس و دومینیک فیشبک مشخص شد.

فیلم Transformers: Rise of the Beasts از استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr.) قرار است ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیر ۱۴۰۱) منتشر شده و ما را به دهه ۹۰ میلادی بازگرداند. آیا این بدین معنا است که ما یک کاراکتر الهام گرفته شده از آپتیموس‌پرایم در دهه ۹۰ خواهیم داشت؟ ما نگاهی اجمالی به آپتیموس‌پرایم در انتهای Bumblebee داشتیم ولی چه کسی می‌داند که فیلم Transformers: Rise of the Beasts چه چیزی را برای آینده این فرنچایز آماده کرده است.

طبق یک بیانیه: فیلم Transformers: Rise of the Beasts مخاطبان را به یک ماجراجویی جهانی در دهه ۹۰ می‌کشاند و ماکسیمال‌ها، پریدکان‌ها و تراسون‌ها را به نبرد موجود بین اتوبات‌ها و دیسپتیکان‌ها می‌کشاند.

ملحق شدن ماکسیمال‌ها، پریدکان‌ها و تراسون‌ها به این نبرد، پیشرفت جذابی برای این فرنچایز محسوب می‌شود؛ به ویژه این که ما به همان نبرد همیشگی بین اتوبات‌ها و دیسپتیکان‌ها عادت کرده‌ایم. نه این که مشکلی در مبارزه با مگاترون با آپتیموس‌پرایم وجود داشته باشد، اما کاراکتر‌های جدید امکانات جدید و مهیجی را به این فرنچایز اضافه می‌کنند. آوردن آنتونی راموس (Anthony Ramos) که به تازگی پروژه موفق In The Heights را تمام کرده و دومینیک فیشبک (Dominique Fishback) که نقش دوبرا جانسون را در Judas and the Black Messiah ایفا کرده است به این فرنچایز دوره جدیدی در این مجموعه محسوب می‌شود. بعد از فیلم Bumblebee در سال ۲۰۱۸ فکر می‌کردیم که می‌توان فیلم‌های بیشتری از این فرنچایز را مشاهده کنیم و حالا پس از مدتی این مجموعه با پروژه بزرگ‌تر و هیجان‌انگیزتری بازگشته است.

منبع: Collider

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.