تریلر سریال رمانتیک The Pursuit of Love منتشر شد

25 June 2021 - 13:52
The Pursuit of Love

اولین تریلر رسمی از سریال آینده شبکه اینترنتی آمازون با عنوان The Pursuit of Love منتشر شد.

سریال The Pursuit of Love، سریال درام و رمانتیک جدیدی می‌باشد که داستانش بر روی موضوعاتی از جمله رفاقت، عشق و توانایی انتخاب، تمرکز دارد.

وظیفه کارگردانی این سریال را بازیگر انگلیسی با نام امیلی مورتیمر (Emily Mortimer) بر عهده داشته است. او علاوه بر کارگردانی این سریال، فیلم‌نامه آن را نیز خودش به قلم درآورده است.

سریال The Pursuit of Love قرار است در ماه ژوئیه، در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو کمپانی آمازون در کشور‌های آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به نمایش گذاشته شود. این سریال در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور ماه ۱۴۰۰) نیز در دیگر کشورها به نمایش گذاشته خواهد شد.

داستان سریال The Pursuit of Love بر روی رابطه دوستی بین دو زن جوان با نام‌های لیندا رادلت و فنی لوگان تمرکز خواهد داشت. لیندا رادلت، شخصیتی جذاب، نترس و شجاع و فنی لوگان نیز دختر عموی او و بهترین دوستش می‌باشد. داستان این سریال در قاره اروپا و در حد فاصل بین جنگ جهانی اول و دوم روایت خواهد شد و به ماجراهای عشقی این دو کاراکتر و رابطه دوستی بین آن‌ها می‌پردازد.

نقش کاراکتر لیندا رادلت را در این سریال لیلی جیمز (Lily James) و نقش فنی لوگان را نیز امیلی بیچام (Emily Beecham) ایفا کرده‌اند. از کارهای قبلی لیلی جیمز می‌توان به فیلم لایو اکشن کمپانی دیزنی با نام Cinderella و فیلم موزیکال کمپانی یونیورسال با نام Mamma Mia! Here We Go Again اشاره کرد. امیلی بیچام نیز پیش از این، در پروژه‌هایی از جمله فیلم اخیر کمپانی دیزنی با نام Cruella و سریال علمی‌-تخیلی شبکه AMC با نام Into the Badlands ظاهر شده است.

به غیر از لیلی جیمز و امیلی بیچام، از دیگر بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به دومینیک وست (Dominic West)، دالی ولز (Dolly Wells)، اندرو اسکات (Andrew Scott)، امیلی مورتیمر، بیتی ادموندسون (Beattie Edmondson)، اسد بواب (Assaad Bouab)، شازاد لطیف (Shazad Latif) و فردی فاکس (Freddie Fox) اشاره کرد.

دومینیک وست و دالی ولز در این سریال در نقش پدر و مادر کاراکتر لیندا رادلت، اندرو اسکات در نقش همسایه ثروتمند و عجیب و غریب خانواده رادلت با نام لرد مرلین، امیلی مورتیمر در نقش مادر کاراکتر فنی لوگان، بیتی ادموندسون در نقش کاراکتری با نام لوئیزا رادلت و اسد بواب، شازاد لطیف و فردی فاکس نیز در نقش خواستگارهای لیندا و فنی ظاهر خواهند شد.

سریال رمانتیک The Pursuit of Love قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئیه (۸ مرداد ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو کمپانی آمازون به نمایش درآید.

تریلر به نمایش گذاشته شده از این سریال را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.