تریلر فیلم ترسناک Don’t Breathe 2 منتشر شد

10 تیر 1400 - 14:57
Don't Breathe 2

کمپانی سونی به‌تازگی از اولین تریلر فیلم آینده خود با عنوان «نفس نکش ۲» رونمایی کرده است.

این فیلم ادامه‌ای برای قسمت اول این فیلم که در سال ۲۰۱۶ در سینماها به نمایش درآمده بود، می‌باشد.

در قسمت اول این فیلم ترسناک و پرفروش، استیون لانگ (Stephen Lang) در نقش کاراکتری با نام نورمن نوردستروم ملقب به «مرد نابینا» نقش‌آفرینی کرده بود که در این فیلم، سه نفر از دزدهای خرده‌پای شهر دیترویت آمریکا جهت دزدی روانه خانه او شده بودند.

در قسمت دوم این فیلم نیز، بار دیگر شاهد نقش‌آفرینی استیون لانگ در نقش مرد نابینا خواهیم بود که او در این فیلم، به همراه دخترخوانده‌ جدیدش با نام فینکس به خانه جدیدی نقل مکان کرده‌ و این‌بار نیز باید با نیروهای آشنایی مواجه شود.

نقش دختر این کاراکتر را در این فیلم، بازیگری با نام مادلین گریس (Madelyn Grace) ایفا کرده است.

داستان فیلم Don’t Breathe 2، چندین سال پس از وقایع رخ داده در قسمت اول‌ آن تعریف خواهد شد. این فیلم قرار است در ماه اوت امسال در سینماها به نمایش گذاشته شود.

وظیفه کارگردانی این فیلم را فیلم‌نامه‌نویس و تولید‌کننده اروگوئه‌ای با نام رودو سایاگز (Rodo Sayagues) بر عهده داشته است. فیلم Don’t Breathe 2 اولین پروژه کارگردانی شده توسط او می‌باشد.

رودو سایاگز علاوه بر کارگردانی این پروژه، فیلم‌نامه آن را نیز خودش با همکاری کارگردان قسمت قبلی این فیلم با نام فده آلوارز (Fede Álvarez) به قلم درآورده است. علاوه بر این، او وظیفه تولید‌کنندگی این پروژه را نیز به همراه فده آلوارز بر عهده داشته است.

از دیگر تولید‌کنندگان فیلم ترسناک و مهیج Don’t Breathe 2 نیز، می‌توان به سم ریمی (Sam Raimi) و رابرت تاپرت (Robert Tapert) اشاره کرد.

در اولین تریلر به نمایش درآمده از این فیلم، چیز‌های آشنای بسیاری دیده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به سکانس‌های اکشن و ترسناکی با حضور کاراکتر مرد نابینا در محیطی تاریک و همچنین خانه‌ قدیمی و فرو ریخته‌ای اشاره کرد.

با این حال حتی در صحنه‌ها‌ی آشنای قسمت دوم این فیلم نیز، مقدار زیادی خشونت و بی‌رحمی دیده می‌شود. عنصرهای جدیدی نیز در قسمت دوم آن به کار رفته که از جمله آن‌ها می‌توان به دخترخوانده کاراکتر مرد نابینا، دختری که او همیشه آرزوی داشتنش را داشته و برای محافظت از او هر کاری خواهد کرد، اشاره کرد.

به نظر می‌رسد که جنایتکاران حاضر در این فیلم نیز از این موضوع با خبر هستند و بدین ترتیب دختر او را هدف قرار خواهند داد.

تریلر به نمایش گذاشته شده از فیلم Don’t Breathe 2، خبر از فیلمی بسیار هیجان‌انگیز با وعده گسترش جهان حاضر در قسمت اول این فیلم را می‌دهد.

فیلم ترسناک و مهیج Don’t Breathe 2 برای پخش در تاریخ ۱۳ اوت سال جاری (۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

تریلر به نمایش درآمده از این فیلم را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید