اولین واکنش‌ ها به فیلم The Suicide Squad منتشر شد

17 July 2021 - 13:40
The Suicide Squad

با وجود این‌که تا زمان پخش فیلم «جوخه انتحار» تنها چند هفته فاصله داریم ولی اکنون تعدادی از منتقدین، نظرات خود را در رابطه با این فیلم بیان کرده‌اند.

فیلم The Suicide Squad قرار است در تاریخ ۶ اوت امسال (۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰) به صورت هم‌زمان در سینماها و شبکه اینترنتی HBO Max منتشر شود. البته کمی زودتر از این تاریخ نیز، این فیلم در تعدادی از سینماهای منتخب به نمایش گذاشته خواهد شد.

فیلم مورد انتظار The Suicide Squad، توسط کارگردان سری فیلم‌های Guardians of the Galaxy مارول یعنی جیمز گان (James Gunn) کارگردانی شده است. او علاوه بر هدایت این پروژه، فیلم‌نامه آن را نیز خودش به تنهایی به قلم درآورده است.

داستان این فیلم بر روی گروهی از شخصیت‌های منفی با نام Task Force X تمرکز دارد که توسط کاراکتری با نام آماندا والر دور هم جمع شده‌اند تا به دستور او، به جزیره‌ای با نام کورتو مالتیز (Corto Maltese) رفته و پروژه‌ای با نام Starfish را از بین ببرند.

البته که فرستادن این گروه به چنین مأموریتی، قطعاً آشوب و هرج و مرج بسیاری را به وجود خواهد آورد. نقش کاراکتر آماندا والر را در این فیلم، وایولا دیویس (Viola Davis) ایفا کرده است.

به غیر از وایولا دیویس، از دیگر بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به مارگو رابی (Margot Robbie) در نقش هارلی کوئین، ادریس البا (Idris Elba) در نقش بلاداسپورت (Bloodsport)، جان سینا (John Cena) در نقش نگه‌دارنده صلح (Peacemaker)، ناتان فیلیون (Nathan Fillion) در نقش شخصیتی با نام Arm-Fall-Off-Boy ملقب به T.D.K، شان گان (Sean Gunn) در نقش راسو (Weasel)، یوئل کینامان (Joel Kinnaman) در نقش ریک فلگ، پیتر کاپالدی (Peter Capaldi) در نقش تینکر (Thinker)، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در نقش پولکا-مرد نقطه‌ای (Polka-Dot Man)، دانیلا ملچیور (Daniela Melchior) در نقش رت‌کچر (Ratcatcher)، مایکل روکر (Michael Rooker) در نقش ساوانت (Savant)، الیس براگ (Alice Brage) در نقش سول سوریا، پیت دیویدسون (Pete Davidson) در نقش محافظ سیاه (Blackguard)، فلولا بورگ (Flula Borg) در نقش نیزه (Javelin)، مالین انجی (Maylin Ng) در نقش مونگال (Mongal) و در نهایت سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) نیز در نقش صدای کاراکتر کینگ شارک (King Shark) اشاره کرد.

اکنون که با زمان پخش فیلم The Suicide Squad در سینماها و شبکه اینترنتی HBO Max تنها چند هفته فاصله داریم، وقت آن است که نگاهی به واکنش‌های منتقدین به این فیلم بیندازیم.

منتقد وب‌سایت کولایدر با نام استیو وینتراوب (Steve Weintraub)، نظر خود را در رابطه با این فیلم به شکل زیر بیان کرده است:

کاملاً عاشق این فیلم شده‌ام. فیلم The Suicide Squad، فیلمی بسیار خشن، بسیار خنده‌دار و بسیار سرگرم‌کننده از جیمز گان و (کمپانی) DC می‌باشد. سورپرایز‌های بسیار جالبی در این فیلم وجود داشته که انتظار آن‌ها را نداشتم. این فیلم، فیلمی فوق‌العاده است.

منتقد دیگری با نام فیکو کانگیانو (Fico Cangiano) نیز با تعریف کردن از این فیلم، در رابطه با آن گفته است:

فیلم The Suicide Squad، فیلمی خارق‌العاده است. داستانش قابل حدس زدن نیست و سبک (بصری‌اش) نیز، بسیار خاص است. این فیلم، بسیار خشن و خنده‌دار بوده و سکانس‌های اکشنش نیز، دیوانه کننده است. ادریس البا، مارگو رابی و دیگر بازیگران حاضر در این فیلم، در آن عالی هستند.

منتقدی با نام گابی بورگوس (Gaby Burgos) نیز نظر خود را در رابطه با این فیلم به شکل زیر بیان کرده است:

فیلم The Suicide Squad، فیلمی پرهیجان و پر از خون و خون‌ریزی است که توانسته هرج و مرج و خشونت حاضر در منبع اقتباسش را به خوبی به تصویر بکشد. گروه بازیگری آن، در کنار یکدیگر عالی هستند و هیچ صحنه‌ خسته‌کننده‌ای نیز در آن وجود ندارد. این فیلم، غیرمنتظره، بسیار سرگرم‌کننده و یکی از بهترین فیلم‌های DC است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.