بازیگران جدیدی به فیلم ترسناک Tattered Hearts پیوستند

23 July 2021 - 14:19
Tattered Hearts

ابی کوئین، شایلو فرناندز و جاشوآ لنرد به جمع بازیگران حاضر در فیلم جدید کمپانی‌های Blumhouse و Epix اضافه شدند.

داستان این فیلم در شهر نشویل آمریکا که به دلیل موقعیت خود در صنعت موسیقی، لقب شهر موزیک سیتی را به خود گرفته‌، روایت خواهد شد. ابی کوئین (Abby Quinn) قرار است در این فیلم، در مقابل شایلو فرناندز (Shiloh Fernandez) و جاشوآ لنرد (Joshua Leonard) نقش‌آفرینی کند.

این سه بازیگر جدید اکنون قرار است به جمع دیگر بازیگران انتخابی این پروژه از جمله الکسیس لمیر (Alexxis Lemire) و کیتی سیگال (Katey Sagal) بپیوندد. این فیلم فعلاً با عنوان Tattered Hearts شناخته می‌شود.

داستان این فیلم بر روی زوج بااستعدادی در زمینه موسیقی کانتری (گونه‌ای از موسیقی محلی آمریکا است که به صورت گسترده در بسیاری از ایالت‌ها نواخته شده و طرفداران بسیاری دارد) تمرکز دارد که در جست و جوی عمارتی هستند که ستاره اسبق موسیقی کانتری (با نقش‌آفرینی کیتی سیگال) و الگوی آن‌ها در آن زندگی می‌کند. سفری که با دیدار دوستانه آغاز شده، به سرعت تبدیل به یک سری از وقایع بسیار پیچیده و وحشتناک می‌شود و این زوج را مجبور می‌کند که برای محقق کردن رویایشان دست به هر کاری بزنند.

وظیفه هدایت این فیلم را کارگردان و نویسنده آمریکایی با نام برآ گرانت (Brea Grant) بر عهده خواهد داشت. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم ترسناک و کمدی ۱۲ Hour Shift در سال ۲۰۲۰ اشاره کرد. فیلم‌نامه این پروژه را نیز نویسنده‌ای با نام راشل کولر کرافت (Rachel Koller Croft) به قلم درآورده است.

ابی کوئین قرار است در نقش خواننده و گیتاریستی با نام جوردن در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. از کارهای قبلی این بازیگر می‌توان فیلم تحسین شده کمپانی آمازون در سال ۲۰۱۷ با عنوان Landline را نام برد. از کارهای اخیر او نیز می‌توان به پروژه‌هایی از جمله فیلم مستقل Radium Girls با نقش‌آفرینی جوئی کینگ (Joey King) و فیلم تریلر روان‌شناختی کمپانی نتفلیکس با عنوان I’m Thinking of Ending Things اشاره کرد.

به غیر از این فیلم‌ها، او در پروژه‌های تحسین شده‌ای از جمله فیلم کمدی Good Girls Get High در سال ۲۰۱۸، فیلم درام Shithouse در سال ۲۰۲۰ و سیت‌کام تلویزیونی Mad About You در سال ۲۰۱۹ نیز نقش‌آفرینی کرده است.

از کارهای قبلی شایلو فرناندز نیز می‌توان به پروژه‌هایی از جمله سریال تلویزیونی شبکه HBO با عنوان Euphoria، فیلم مهیج White Bird in a Blizzard و فیلم ترسناک و بازسازی شده Evil Dead در سال ۲۰۱۳، اشاره کرد.

جاشوآ لنرد نیز تاکنون در فیلم‌هایی از جمله فیلم Unsane با کارگردانی استیون سودربرگ (Steven Soderbergh)، فیلم ترسناک The Blair Witch Project و فیلم درام The Motel Life دیده شده است.

از تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم مهیج Tattered Hearts می‌توان به جیسون بلوم (Jason Blum)، کریس مک‌کامبر (Chris McCumber) و جرمی گلد (Jeremy Gold) از کمپانی Blumhouse به همراه جان ایراردی (John Ierardi) اشاره کرد. این فیلم بخشی از قرارداد جدید امضا شده بین دو کمپانی Blumhouse و Epix خواهد بود که در طی این قرارداد، بخش تلویزیونی کمپانی Blumhouse موظف به تولید هشت فیلم ترسناک و مهیج برای شبکه کابلی و تلویزیونی Epix است.

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.