اما استون در فیلم Cruella 2 بازی خواهد کرد

14 August 2021 - 13:06
فیلم کروئلا (Cruella)

اما استون قراردادی برای نقش‌آفرینی در فیلم Cruella 2 به امضا رسانده است.

پس از شکایت اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) از کمپانی دیزنی به دلیل تخطی از قراردادش با کمپانی مارول در نحوه اکران و پخش فیلم بیوه سیاه (Black Widow) و متضرر شدن این بازیگر، برخی بر این باور بودند که اما استون (Emma Stone) نیز این رویه را در پیش می‌گیرد و از کمپانی دیزنی شکایت خواهد کرد چراکه نحوه اکران و پخش فیلم کروئلا (Cruella) مشابه فیلم بیوه سیاه بوده است.

مطمئنا قبلا نیز بازیگرانی که با کمپانی دیزنی همکاری داشته‌اند به مشکلاتی از این دست خورده بودند اما تا به امروز هیچ کدام از آنها از این استودیو شکایت نکرده بود. احتمال این نیز وجود دارد که امضای قرارداد با اما استون برای حضور در فیلم کروئلا ۲ اقدامی پیشگیرانه برای جلوگیری از شکایت این بازیگر باشد. یا اینکه، این تنها حرکتی برای پیشرفت و درآمدزایی بیشتر بوده است، چراکه کمپانی دیزنی توانسته با عرضه فیلم کروئلا در سرویس آنلاین دیزنی پلاس به درآمد ۲۹ میلیون دلاری دست یابد.

فیلم کروئلا بر اساس شخصیت شروری از انیمشن کمدی خانوادگی صد و یک سگ خالدار (۱۰۱ Dalmatians) محصول سال ۱۹۶۱ است. فیلم کروئلا توانست تا در سرویس دیزنی نزدیک به ۳۰ میلیون دلار بدست بیاورد و در فروش گیشه نیز موفق به کسب مبلغ ۲۲۰ میلیون دلار شده است. هنوز مشخص نشده که فیلم کروئلا ۲ قرار است در سینماها اکران شود یا از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود یا اینکه همانند فیلم اول، به طور همزمان در سینماها و دیزنی پلاس عرضه گردد.

مدیر برنامه‌های اما استون، پاتریک وایتسل (Patrick Whitesell) در مورد امضای قرارداد با دیزنی می‌گوید:

با تغییر روزافزون دنیای رسانه به شیوه‌های متنوع و معنادار برای کمپانی‌های پخش فیلم و منفعت بردن آنها از این موضوع، همکاران و دست اندرکاران فیلم‌ها نیز نباید از این پیشرفت جا بمانند یا منفعت کمتری ببرند. این توافق نشان داد که مسیر متعادل و برابری برای پیشرفت وجود دارد که از هنرمندان و منافعشان حفاظت می‌کند و همچنین، منافع استودیو و هنرمندان را در یک راستا قرار می‌دهد. ما از همکاری با اما استون و دیزنی بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم که این توافق سبب شود تا راه برای دیگر هنرمندان و استودیوها باز شود تا از موفقیت و منفعت‌های پلتفرم‌های جدید بهره ببرند.

این بدان معنا است که استودیوها باید شیوه‌های قدیمی خود را کنار بگذارند و هنرمندان را در موفقیت‌های سرویس‌های آنلاین شریک کنند. یکی از نمونه‌های این هنرمندان نیز اسکارلت جوهانسون است که هیچ سهمی از پخش فیلم بیوه سیاه در سرویس آنلاین دیزنی پلاس نبرده و در حقیقت ممکن است سبب زیانش شده باشد. با این حال، اما استون نیازی به انجام این گونه شکایت ندارد چراکه این فرصت برای او وجود دارد تا برای سالیان سال نقش کروئلا را بازی کند.

همانند فیلم اول، کارگردانی فیلم کروئلا ۲ را کریگ گیلسپی (Craig Gillespie) و نویسندگی آن را تونی مک نامارا (Tony McNamara) برعهده دارند. البته، تولید فیلم کروئلا ۲ هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.