تاریخ انتشار فیلم Don’t Look Up از آدام مک‌کی اعلام شد

24 August 2021 - 08:00
فیلم Don't Look Up

نتفلکیس تاریخ انتشار فیلم Don’t Look Up که جدیدترین اثر نویسنده و کارگردان فیلم‌های The Big Short و Vice یعنی آدام مک‌کی است را اعلام کرد.

این فیلم از آدام مک‌کی (Adam McKay) پس از اکران در سینماهای منتخب در تاریخ ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر ۱۴۰۰)، قرار است ۲۴ دسامبر (۳ دی ۱۴۰۰) در استریمر نتفلیکس در دسترس باشد.

فیلم Don’t Look Up پیرامون دو ستاره‌شناس سطح پایین، با بازی لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) و جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) می باشد که به یک تور می‌روند تا به جهان هشدار دهند که یک شهاب‌سنگ دنباله‌دار در راه نابودی کره زمین است. فیلم‌های مک‌کی همیشه ظریف نیستند، اما مطمئنا وقتی فیلم Don’t Look Up را تماشا کنید، مک‌کی در تلاش برای به تصویر کشیدن ناتوانی مردم در باور آن‌چه که متخصصان در مسائل علمی مطرح می‌کنند، است.

مک‌کی پیش از این گفته بود فیلم او در ابتدا به عنوان انتقادی از نحوه مدیریت تغییرات آب و هوا در جهان شروع شده بود، اما این همه‌گیری تمرکز فیلم را به چیز دیگری تغییر داده است.

مک‌کی در بیانیه‌ای اظهار داشت:

این همان مسئله‌ای است که فیلم پیرامون آن آغاز شده بود. اما سپس همه‌گیری ویروس کرونا به اوج رسید. کاری که این همه‌گیری انجام داد این بود که موضوع اصلی را به فیلم ببخشد که همان نحوه برقراری ارتباط ما با یکدیگر است. ما حتی دیگر نمی‌توانیم با یکدیگر صحبت کنیم. ما حتی نمی‌توانیم با هم به توافق برسیم. خوب این فیلم درباره تغییر آب و هوا است، اما ریشه آن مربوط به اثر اینترنت و موبایل در نحوه ارتباط برقرار کردن ما است.

مک‌کی با بازیگران انبوه فیلم‌هایش غریبه نیست. از همان ابتدا با اولین کارگردانی‌اش در فیلم Anchorman: The Legend of Ron Burgundy در سال ۲۰۰۴ این موضوع حقیقت داشت، اما فیلم Don’t Look Up شاید بزرگ‌ترین گروه بازیگران او در کارنامه‌اش محسوب شود. علاوه بر دی‌کاپریو و لارنس، فیلم Don’t Look Up شامل ستارگان دیگری از جمله جونا هیل (Jonah Hill)، راب مورگان (Rob Morgan)، مارک رایلنس (Mark Rylance)، تایلر پری (Tyler Perry)، ران پرلمن (Ron Perlman)، تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)، آریانا گرانده (Ariana Grande)، اسکات مسکودی (Scott Mescudi)، کیت بلانشیت (Cate Blanchett)، مریل استریپ (Meryl Streep)، هیمش پاتل (Himesh Patel)، متیو پری (Matthew Perry)، کریس ایوانز (Chris Evans)، تامر سیسلی (Tomer Sisley)، ملانی لینسکی (Melanie Lynskey)، جینا گرشان (Gina Gershon)، مایکل چکلیس (Michael Chiklis) و پل گیلفویل (Paul Guilfoyle) می‌شود.

فیلم Don’t Look Up پس از اکران در سینما‌های منتخب در ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر ۱۴۰۰)، قرار است ۲۴ دسامبر (۳ دی ۱۴۰۰) در استریمر نتفلیکس منتشر شود.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.